Miss World és Miss Universe Hungary 2008
  • ATi0021
    #56
    Szerintem szinvonalt illetően az RTL az M1 alá ment. Komolyan szánalomas volt a Jáksó aztán a végén jön a Bebe meg a haverjai. Hát... nem nyűgöztek le. Akkor meg az a TV2nek való utalás is. Hogy mára már mindenki mentalista de XY igazi bűvész. Az egész mögött annyira ott volt hogy az Uri Geller show mennyire szánalmas és ... De a végén az a nyerő 5 csaj. Hát az lepett meg a legjobban. Komolyan mondom mikor a Stohl felkonferálta azt a Jázmin (asszem az a neve), hogy Ő szerepelt az Underworldbe, meg ilyen olyan vámpír csaj volt. Na mondom ez tuti nyer. Hát igazam is lett. De a leginkább az irritál az egészbe hogy MAGYAR (!!!!) szépségnek külföldieket választottak. Nem hiszem el, hogy nem volt a Tunézia meg Portugál meg Török stb csajoknál szebb MAGYAR. Akkor még egy valamit. A beszédüknél amikor egy alapítványt kellett megnevezni, hogy kit, mit támogatnának. Volt olyan aki elmondta hogy van nekem ez az, ezt szeretem meg azt, tesók, szülők, nyaralás, portugál török kalandok, underword, de egy alapítványt nem mondott. Hát gratulálok. Sikeresen értelmezte a feladatott. Magyar érettségin a feladat helytelen értelemezése esetén kapásból max 7-8 pontot kapsz. Ami ugye bukta. Hát grat az RTLnek. Nekem ez a véleményem.