• greekboy
    #109
    Szerintem fasza gyerek volt! Aki látta steve ballmer monkeyboy videóját, az nem vitatkozik azon hogy ki a nagyobb idióta/seggfej. Szerintetek azért jött ide Magyarországra ballmer (annó pedig gates, Horn Gyuszival), hogy papolhasson a sok niemand kis seggnyaló corvinusos egyetemistáknak és csodálhassa a figyelmes szempárt. A nagy f?szt. A közbeszerzéses dolog is undorító volt, ott is lenyomták a torkunkon, mi meg mint a barmok visszafizetünk. Ott is határidőt szabtak, ha nem fizetünk, a campusos serialért, akkor nagy baj lesz... Az, hogy a gyerek bemagolta-e az angol szöveget, meg ilyen hülyeségek engem nem érdekelnek. Ő legalább nem nyalta a seggét. Az pedig, hogy a Microsoft is kilóra megveszi a politikusokat, az is jelzi azt, hogy itt egy trösztről van szó. De nálunk Feri és a sok szockó vörös bráner, mindig megaszondja a frankót, holott az EU-ban (az állami szférában), ha lehet, annyira nem szívesen bizniszelnek a Microsofttal (lásd Németország, Finnország...). Developers! Developers! Developers! Developers! (na ezzel aztán Dickens-i magaságokba emelte ballmer az angol nyelvet, pedig neki ez az anyanyelve).

    A cikkírónak titulált d. danikát, inkább nem kommentálom, nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni. Szerintem ő is sorban állt még annó és gáncsolt ki két nagymamát, a Windows 95 dobozos verziójáért.

    ÁÁÁÁÁÁÁÁJ
    HÉÉÉÉÉÉÉT
    DEEEEEEET
    KÁMPÁÁÁNI