11891949761344119704.png
  • Zephyr Retiring
    #5806
    No problémó, de legközelebb ne betegeskedj. Az nem jó semmire sem
    A cikket meg nem is baj, ha nem olvasod el, nagy részét úgysem értenéd, vagy csak összezavarna,
    hiszen olyasmiket említ érintőlegesen, mint a hang-maszkolás vagy az irányérzékenység...

    Ami meg az érvényesülésem illeti...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..napokban kaptam egy új (kezdő) gépészmérnök kollégát kis főnöknek, akinek persze fingja sincs (összességében) a melónkról, de hát mint azt sejtettük is, valamelyik nagykutyának a kis pincsije persze, tehát muszáj lesz elviselni valameddig.
    Aztán meg majd csak rádöbben magától is, hogy másutt jobban tud majd érvényesülni
    De megnevettetnem már sikerült, amikor megjegyeztem neki valami kapcsán, hogy: ..." azért nem, mert én okosabb vagyok mint te, sajnos"..
    Azt hitte viccelek, mert ő gépésztechnikus én meg csak egy szaki, és egyébként is...
    de azért időben felvilágosítottam, hogy én olyan gépeket is kezeltem már, amiről ő még azt sem tudja, hol is kell bekapcsolni
    valamint, hogy nem a kereset összege határozza meg, hogy ki milyen okos..
    ..és mivel tudom, hogy én sokkal okosabb (és szerényebb is) vagyok mint ő,
    amikor villogtatni kezdte nekem a divatos Fossil karóráját, inkább csendben elmosolyodtam
    és nem közöltem vele, hogy az éjjeliszekrényemben egyedi, személyesen nekem gyártott bőrtokos analóg gravírozott zsebóra lapul,
    amit a volt kollégáimtól kaptam elismerésük és hálájuk jeléül mindazért, amit nekik tanítottam..
    (aminek az értéke a Fossil-al ellentétben felbecsülhetetlen)


    ..mit is mondhatnék még? Érvényesülni tudni kell
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.12.03. 14:26:52