11891949761344119704.png
  • amaximus
    #5756
    ennek szívből és őszintén örülök, mármint a manifesztációnak, amit ki tudok váltani,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezzel vannak és lesznek is egy páran,
    én is ismerek 1-2 hozzád hasonló csibészt, akik másokra emlékeztetnek, de ezek minden bizonnyal csak a tudathasadás emlékei, ugyanis én téged itt még ssoem láttalak aktívnak, mostanáig, bár látom, hogy régen regisztráltál, csak a jelek szerint csendes módban vegzáltál. true story: múltkor odajött hozzám egy srác és rám köszön,és rám mosolyog,barátilag üdvözöl,beszélgetésbe elegyedik, hátsó - értsd ezt bárhogy is, szándék nélkül, mint haver a haverral,én meg nézem, hogy ez meg mit akar, de kedvesen fogadtam, erre 5 perc beszélgetés után kiderült neki, hogy én kurvára nem az vagyok,akinek hitt, de őt én meghasonulásig emlékeztettem rá, az őrá,aki nem év voltam, de azért öröm voolt ilyet is megélni,azóta jóban vagyunk, de azóta sem tudom,kit akart bennem látni, tehát nem a mit! :) nem tudom kinek képzelsz, de voltam én már sokminden, tényleg csak a képzelet szabott határt neki, hogy mi vagy ki nem. ha majd egyszer jársz a balaton felvidéken és ráérek bohóckodni veled, szívesen megmutatom a helyi szőlészeteket vagy borászatokat is.