11891949761344119704.png
  • Zephyr Retiring
    #5731
    Maradjunk a huncutnál, a p. egyébként sem helytálló rám... ..akkor már inkább Z. vagy R. vagy csak Zef
    Látom, a frekvenciaolvasással egyelőre nincs gond.
    Hogy a lemez gyári, abban biztos lehetsz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..még meggondolom, de ha jobban megismerjük egymást, egyszer akár a saját szemeiddel is megtekintheted és meghallgathatod itt nálam, normális hangrendszeren, amin egyértelmű, hogy mi a felkonvertált empéjtré-ből wav (mint ez is) és mi az eredeti veszteségmentes hangzás között a különbség...bár így ismeretlenül azt feltételezem rólad, hogy ezzel te is tisztában vagy

    Szerintem (is) hangmérnök ezt a lemezt maximum láthatta, de az biztos, hogy még bottal sem nyúlt hozzá.
    Ha mégis, akkor én szégyenlem magam helyette is..

    A DJ-nek kábé annyi közük van a hangmérnöki munkához, mint FankaDeli Ferinek az esztergályos munkához.
    Nem mondom, hogy nem konyíthat hozzá, de az biztos, hogy nem tanulta.
    Elnézést F.F.-től, ha rosszat mondtam, nem bántásnak szántam

    És hogy a szaktudás nem ezé a fórumé, azzal is vitatkoznék
    Bemutatom, a teljesség igénye nélkül a "csapatot" :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elsőként Wescone szakit aki milliókat szakít Pesten, miközben azt a célt tűzte ki maga elé, (idézem) " téma nyitásának célja, hogy a minőségi hangzásról, zenéről osszák meg a véleményüket azok akik szívesen foglalkoznak zenével és értékelik a jó hangminőséget. "

    továbbá igazságügyi szakértőnket Musachy kollégát, aki igyekszik mindig rendet teremteni maga körül több kevesebb sikerrel (és esténként álruhában bárokban is zongorázik, csak úgy nosztalgiából)

    meg persze itt van szerény személyem is, ki a szavak nagymestere Képes vagyok bárki hasába lyukat beszélni, ezt többen is tanúsíthatják.
    Emellett kiérdemeltem a letűnőben lévő hájgend világ megtisztelő térdszalagrendjének birtoklását is.
    E nemes címet egy szolnoki srác aggatta rám úgy, hogy még akkor nem tudta, hogy Zephyr én vagyok


    Szakmai jellegű topikokat inkább itt keress (katt)
    és azon belül is a 355 hozzászólás közt.
    Na ott akad egy-két érdekes olvasnivaló. Még én is hallottam újat. Pedig az ritkaság..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.10.24. 08:36:56