Ki mit tud a hivatásos katonaságról.
  • obladioblada
    #294
    ... azt elfelejtettem ,hogy az eü vizsgálaton a halláson alkalmatlannak minősítettek ,mert 20 Db a határ nekik ,annál rosszabb nem lehet (ez a beszédtartomány) és nekem 30-40 volt :) nyilvan stressz miatt. Megfellebeztem természetesen ,mert erre van lehetőség és éltem is vele. Másnap kerületi fülészeten max 25 Db eltérést mértek ami sajnos egy icipici halláscsökkenés ,de ez van. A leletet amúgy kéretik vinni a másodfukó vizsgálatra ,legyen szó bármiről. Közben eltelt cirka egy hónap (csak szemléltetem ,hogy mennyire lassú a gépezet a túljelentkezés miatt) és hívtak másodfokúra ,amin a Petőfi laktanyás doktornéni segítségével simán alkalmasnak minősítettek ,így már csak a toborzónak kell megkapnia a pávomat a dokiktól és aztán szólnak nekem , kitudja mikor :( a köv. sorozás ,vagyis az újabb alapkiképzés szept 8. -án indul ha jol tudom. Szoval van akivel szőrőznek ,több srácot és csajszit dobtak vissza valamilyen indokkal ,de ugy gondolom azért másodfokon átengedik az embereket ,vagy ajánlanak egy másik beosztást. Bocsánat ,ha hosszú voltam ,de valakinek biztosan van benne értékelhető információ ,mert én is okosodtam az előttem felszólalók kommentjeiből. Egy kissé fura kérdés ,illetve nem tudom mennyire lehet erre válaszolni , mert nyilvan most elég vegyes a társulat a válság miatt ,de általában milyen brigád szokott összeverődni ott szentendrén ,mármint a leendő katona jelöltekre gondolok ,bár úgy szerintem hasonló sors és cél vezérelte emberkék hamar megtalálják a közös hangot! Ha esetleg van közetetek akinek ilyen irányú tapasztalata van azt örömmel venném! üdv