Ki mit tud a hivatásos katonaságról.
  • obladioblada
    #293
    sziasztok! én mar lassan három hónapja járkálok a toborzóba és várom a fejleményeket ,bár gondolom , h most rengetegen jelentkeznek a válság miatt és ezért írtó lassan mennek a dolgok. Idokozben nekem is megvolt a 2 napos eü.pszihologia.fizikai felmérés és igazabol semmi extra ,csupan jozan ész kell hozzá és nem hulyeségeket mondani a psziho dokinak. A fizikaira szerintem nem art egy kicsit felkészulni ,mert nem konnyu annak aki nem sportol ,vagy nem mozog semmit ,de egyébként így is nagyon könnyű én részemről a maximalis folott teljesitettem.Ami asszem 260 pont, de aki ez alatt teljesit az sem kizáró ,csak ahogy mondta már előbb itt valaki ,fél ,vagy egy éven belul meg kell csinalni. A betolthető helyekről annyit ,hogy amikor bementem érdeklődni annak idején ,akkor engem is el akartak hajtani ,hogy nincs hely stb. ,de mivel nekem volt CE jogsim meg páv2-esem, belf,TIR ,érettségim +okj és ecdl így a toborzo tiszt egybol tatát javasolta és már vette is elő a kitoltetndőket ,mert oda keresnek gépkocsi és harcjármű vezetőket. Más pozíciokrol nem tudok semmi érdemlegeset ,mert én célirányosan ezzel illetve erre mentem. Nyilvan a fele sem kell nekik a megszerzett végzettségeim közül ,de jó ha megmutatja az ember a juttatások és természetesen a besorolás miatt is. Remélem tudtam segíteni vagy infoval szolgálni üdv