• Danecay
    #21369
    Legális formában ez szerintem biztos kimarad nálam idén. Ha netán lesz belőle virágbolti verzió, azt majd megnézem azért. Emiatt amúgy nem is nagyon szégyenkezem mert ~60 órám van az F12019-ben és az F1 2020-ban összesen és 8 játék van meg a szériából legálisan. Általában mindig nagyon az érdeklődés mit amennyit játszok. Szerintem a 2020-al egy versenyt sem mentem, na jó talán egyet. Minden évben a karriert akarom elkezdeni de a monoton szabadedzések miatt hamar elmegy tőle a kedvem.
    A videók alapján ha jól vettem ki kb. olyan a story mód mint amilyennek elképzeltem, egy módosított, egy eseménysorozatra felhúzott Scenario mód. Nem mintha ez baj lenne, de nem valódi újdonság, csak egy kicsit más. Ahogy öregszem én is, egyre kevésbé számít az aktualitás, az, hogy az autók kinézete, festése az aktuális állapotot tükrözzék, és hogy a versenynaptár is a valóságnak megfelelő legyen., éppen ezért a handling-et leszámítva igazi újdonságot és változást nem igazán várok az F1 2021-től. Jövőre az új szabályok mellett nagyobb értelmét látom a játék megvásárlásának.