• Danecay
    #21308
    Na, hogy válaszoljak is, kipróbáltam a dolgot :) Nem tudom ez mennyire számít jónak vagy rossznak, én nem tartom magam ügyesnek vagy gyorsnak, de TT-bnen a 19. próbálkozásra bementem 1:28 alá, Verstappen 1:27:15-öt ment. Egyébként már a 11. körben is megvolt a 27-es idő 0.063 híján. Persze, Verstappen még így is majd 1 másodperccel jobb időt ment, de én nem, hogy ebben, de még a 19-es játékban sem mentem Bachrain-ben, most is egy kölcsönzött Setup-al, sőt van, hogy fél évig szimulátor elé sem ülök, azt is egy gurulós irodai székben teszem, aminek a fékezhető kerekei szinte mind felmondták a szolgálatot amióta nemrég megcsináltam a T3PA-hoz a LoadCell MOD-ot :) Szóval, hogy ez az idő mennyire jó vagy sem, viszonyítás kérdése, nem csoda, hogy aki ezzel foglalkozik napi szinten ennél sokkal jobb időt fut, persze feltehetően vannak irreálisak is. Amúgy nem hiszem, hogy Verstappen TT-ban futotta a körét mert nála már villanyfényes volt a pálya, nálam TT-ban pedig napsütötte. Ha így van, akkor ez sem mindegy.