az amatőr rallye sport hazánkban
  • csm
    #322
    már nem űzöm,nincs az a jellegű verseny,amin én szerettem menni (földes pálya). amíg volt,mindent megnyertünk amit lehetett,onnan meg nehéz feljebb jutni :D
    nagyon elszaladtak az árak,az MNASZ magának akar minden pénzt. mivel az ORB-ből és társaiból már kivették amit lehetett,és már induló sincs sok,az amatőröket beszüntették,amennyit lehetett,a többit a fennhatóságuk alá vonták (nem kis mennyiségű pénzeket kérnek 1-1 általuk engedélyezett futamért),így kikényszerítve hogy az indulók magasabb (drágább) szintenek induljanak,vagy ne menjenek sehol :D
    van még pár olyan futam,amire nem tették rá a kezüket,vagy a rendezők nemhagyták,ott érdemes próbálkozni,nincsenek elszaladva az árak. egy futam költsége sokmindentől függ,távolság,mivel viszed oda a kocsid,milyen autó,milyen gumikkal mennél, stb...
    ha komolyan gondolod,sztem először bérelj magadnak 1 autót amivel lehet menni,ott megízleled az egészet (csak ne a Radótól :) )
    utcai autóval küszködni nincs értelme,és a ladávalcsapatunk idők is elmúltak már :)