Fejlesztő: 1C Company: Ino-Co



Kiadó: Paradox Interactive











Magyar Majesty 2 blog     | | | |     Hivatalos honlap     | | | |     Hivatalos fórum     | | | |     Demó letöltése

Hivatalos megjelenés: 2009. szeptember 18.


  • MrSpock
    #792
    Én is itt töprengtem,hogyan kellene és 3. nekifutásra meglett.
    Ez tényleg nehéz volt! Hihetetlen mennyiségű ellent tud küldeni a gép,de visszavertem,folyamatos támadásait. Igaz a werewolfokat nem tudtam megmenteni,mire kiírta a küldit,már félig le is rombolták a házukat.
    A jó taktika hogy gyorsan ok hőst toborozni,én 2-2-1 épület + piac, 3 torony jobbra 2 délre. Azt hiszem ennyi kijön a pénzből,majd gyorsan kis sárkányfészkeket elpusztítani,majd jobbra levő trade épületet megépíteni,közben az íjászokat likvidálni. Majd ugye kovácsműhely fejleszteni,kell a tornyokhoz. Lichet lerakni,tornyokhoz,védőnek jók. A nagy ellenséges tornyokat nem támadni,érdemes fear flaget lerakni,és itt lehet szusszanni kicsit..figyelgetni merről támadnak közben felfejleszteni az épületeket. Mindig érdemes védelmi zászlót rakni amerről támadnak. Ha már úgy 10es szintű körüliek a hősök,és épp nincs támadás akkor megindulni keletre elpusztítani az elementálokat gyorsan támadó zászlót rá,és leverik,majd a sárkánybarlangot. Ha még mindig nem támadnak akkor dél ,megmenteni a farkasokat,de nekem ez nem sikerült időben. Azért ott lerombolni a templomot,később nem lesz gond azzal sem. Ha minden meg van akkor vissza védeni a várost,fejleszteni a tornyokat esetleg lerakni még,bár úgysem lesz elég pénz feltámasztani kell közben a hősöket. A lényeg,hogy hullámokban kell támadni,és tömegesen. Mindig védekezni és mikor ott van mindenki akkor pl toronyra nagypénzű zászlót rakni és sokan mennek rá lerombolják,igaz halnak is rendesen de majd feléleszted. Akkor meg van a másik trade post. Védekezni folyamatosan..és mikor már elég erősek a hősök meglehet indulni,apránként támadni. Innen már csak türelemjáték az egész,bár eltart pár órát ez a pálya.:)