Ide jöhetnek a csajotokról készült képek
  • IXEMGabeo
    #209
    van rengeteg haverom, ismerősöm barátom 1-2 van akit annak tartok talán...amúgy mindenkivel 2 lépés távolság erről nem tehetek vagy ilyen a személyiségem vagy ehhez szoktattak hozzá kiskoromtól kezdve...Barátnő dolog elég sok minden hátráltat h miért nincsen. Próbálkoztam társkeresőkön is kb 3x le lettem pattintva de pl úgy h elmentem már a megbeszélt helyre és kapom az SMS-t h akkor mégsem, sztem én itt semmiről se tehettem. Volt egy másik eset akkor összejött egy találka, de utána meg mástól hallottam meg h a lánynak egyáltalán nem tetszem utána rögtön avval jött h inkább a gyerekkori haverjával próbál összejönni...lehetne itt most küzdeni ezerrel, de nem fogom magam lejáratni és szenvedni olyanért aki tudom h nem érdeklődik irántam hiába találkoztunk. Ami nem megy azt nem szabad erőltetni..Volt még olyan eset amikor a távolság szólt közbe. Képes voltam kimenni a határon túlra egy lányért,(kellett útlevél is),hosszú út, és ez bátorság volt az ő szemében, mert bíztam benne hátha lehet valamit de végül összehaverkodtunk minden, sajnos abból se lett semmi. Távkapcsot nem vállalta be. Összegezve próbálkoztam én, de ezek miatt elment a kedvem. Tudom jön a szokásos sablonszöveg tőletek h csak próbálkozni kell:D annyit mondok nem egyszerű dolog ez.