285
Ide jöhetnek a csajotokról készült képek
  • TommyC
    #245
    szóval csak ezért tartod :D
  • SötétBarom
    #244
    Kinek mi, srácok.. :)
  • Narxis
    #243
    dettó
  • Molnibalage
    #242
    Nem. Nem is vágyom rá.
  • SötétBarom
    #241
    Titeket még nem szoptak le piercinges nyelvvel? :DDD
  • böröczk
    #240
    ironizáltam
  • kl24h
    #239
    Már akinek tetszik...
  • Narxis
    #238
  • böröczk
    #237
    gyönyörű háta van : D
  • SötétBarom
    #236
  • SötétBarom
    #235
    Most egyelőre lakótársak vagyunk :>
  • Narxis
    #234
    Na, mesélj.
  • SötétBarom
    #233
    Az a baj itt is melegszik a pite.. :|
  • AntiHero
    #232
  • wordsworth
    #231
    nyam
  • SötétBarom
    #230




  • wordsworth
    #229
    hát fenetudja, de erre a hétre már 2 dugást leírhatok :DD
  • Narxis
    #228
    Szerintem tommygear...
  • bcrics
    #227
    igazából nem volt olyan vicces..és mégcsak búcsúsex sem volt,
  • IXEMGabeo
    #226
    ?? ki ez?
  • Narxis
    #225
    LOOOOOL
  • Narxis
    #224
    :DDDDDD
  • bcrics
    #223
    ő a barátnőd?
  • bcrics
    #222
    nah,,egyik sincs már meg:D
  • Narxis
    #220
    Mi történt?:S
  • wordsworth
    #219
    Na ugy nez ki, 2,5 év után vége a dolognak :/
  • SötétBarom
    #218
    :DDDDDDDDDD
  • IXEMGabeo
    #217
    ez ma Magyarország...
  • IXEMGabeo
    #216
    vagy pedig nem ismersz és életedben nem láttál még...semmi bajom sincs!!! Erről beszéltem srácok csak leírtam a véleményem és a tapasztalataim és rögtön ki kell nevetni idáig fejlődött a világ...Azt hiszem nem árulok el nagy titkot avval, hogy szipmlán álarcot hordtok nem vagytok önmagatok és csak osztjátok az észt közben duzzatok az egotol és kinevetitek a másik embert...

    (fogalmam sincs ki az a salsoul)
  • SötétBarom
    #215
    :DD
  • bcrics
    #214
    te meg szimplán beteg vagy vagy aberált leszel majd?
  • bcrics
    #213
    :DD..:P..az kivan zárva mer'nem tudom:D

  • SötétBarom
    #212
    Lehet átfáradni a "ritka rendes lányt találni" topicba, és ott okosítani azzal az idióta salsoullal, meg a clio spanjával. Ez nem sopánkodós, hanem showoff topic.

    HTX.
  • SimaSuna #211
    Life is life :)
  • IXEMGabeo
    #210
    "de ha legalább a feltételes bizalom nincs meg senki felé akkor hogy vagy képes tanulni / dolgozni?"

    Az egyetlen élő közeli rokonom az anyám bízik bennem talán még ez éltet, amúgy nehezen csak megsúgom:) "Az élet márcsak ilyen, valakinek minden összejön azonnal, valaki meg mindenért meg kell hogy küzdjön örökösen szenvedve."
  • IXEMGabeo
    #209
    van rengeteg haverom, ismerősöm barátom 1-2 van akit annak tartok talán...amúgy mindenkivel 2 lépés távolság erről nem tehetek vagy ilyen a személyiségem vagy ehhez szoktattak hozzá kiskoromtól kezdve...Barátnő dolog elég sok minden hátráltat h miért nincsen. Próbálkoztam társkeresőkön is kb 3x le lettem pattintva de pl úgy h elmentem már a megbeszélt helyre és kapom az SMS-t h akkor mégsem, sztem én itt semmiről se tehettem. Volt egy másik eset akkor összejött egy találka, de utána meg mástól hallottam meg h a lánynak egyáltalán nem tetszem utána rögtön avval jött h inkább a gyerekkori haverjával próbál összejönni...lehetne itt most küzdeni ezerrel, de nem fogom magam lejáratni és szenvedni olyanért aki tudom h nem érdeklődik irántam hiába találkoztunk. Ami nem megy azt nem szabad erőltetni..Volt még olyan eset amikor a távolság szólt közbe. Képes voltam kimenni a határon túlra egy lányért,(kellett útlevél is),hosszú út, és ez bátorság volt az ő szemében, mert bíztam benne hátha lehet valamit de végül összehaverkodtunk minden, sajnos abból se lett semmi. Távkapcsot nem vállalta be. Összegezve próbálkoztam én, de ezek miatt elment a kedvem. Tudom jön a szokásos sablonszöveg tőletek h csak próbálkozni kell:D annyit mondok nem egyszerű dolog ez.
  • SimaSuna #208
    de ha legalább a feltételes bizalom nincs meg senki felé akkor hogy vagy képes tanulni / dolgozni?
    rengeteg haverom / barátom van de igaz barátom nekem csak 1 van! :)
    de a többiek felé a feltételes bizalom van meg...
  • IXEMGabeo
    #207
    alapból szemetek az emberek...úgy érzem elég rossz korba született bele főleg aki a rendszerváltás után született...a társadalom agyilag lefele halad, és tudatos butítás folyik a rendszerben. Nem akarok politizálni, mert rögtön lennének cáfolatok. Nem értem pl ezt a furcsa kérdésed, nem tartok senkit hülyének addig a pillanatig nem, amíg nem látom ki milyen...
  • IXEMGabeo
    #206
    jajj már nem kell ennyire rémhíreket írni:) csakhogy tudd jól haladok, maximum fizikálisan szenvedek, de érzelmileg nem probléma azt várom h felvegyenek a Corvinusra vagy vmelyik RTF szakra, normális dolgozó állampolgár leszek az egy más kérdés, hogy nekem mi a szórakozásom...mindenki egyénileg dönti el, hogy kivel kikkel barátkozik...Nem sok jó tapasztalatom volt emberekkel és a környezetem se volt felhőtlen. Egyre primitívebbek az emberek, bunkók és szinte abszolút nem tolerálnak semmit...ne csodálkozz, ha egy picit kilógsz a többiek közül teszem azt többet gondolkozol, teszed a dolgod tanulsz ahelyett h innál meg buliznál már rögtön szar ember vagy a szemükben. Ennyit erről...EMO-s nem leszek jól bírom az egyedüllétet amúgy is csak megjegyeztem h néha biológiailag szenvedek, de az kit érdekel:D
  • Narxis
    #205
    Azon jót röhögnék. :D