• Wampire1
    #103
    Én azt nem értem hogy amit a geológia kidolgozott, helytáll minden elméletnek, minden körülményekre megadja a magyarázatot, már több száz éve dolgoznak rajta, bizonyítják kísérletekkel, számításokkal. Hát miért olyan nehéz ezt elhinni? rendben értem én hogy itt van a felfedezés öröme, hogy juhé van egy új magyarázat, de ez az új nagyon sokmindenben sántít. Már nem Leonardo Da Vinci korszakában élünk ahol sokmindent meg lehet cáfolni a tudományban. Ahoz hogy leromboljunk egy teljesen működő és megalapozot tudományágat (mint a geológia) nagyon sok tudósnak, zseninek, kell összeülnie. Einstein is mikor megdöntötte egyszerű kijelentésével a fizika alapjait (nincs éter) a newtoni fizikát nem kellett eldobni. Mint határeset tökéletesen illeszkedett az eisteni fizikához. Amit a tudósaink több száz év alatt kidolgoztak ne vessük már el ilyen hirtelen animációkra alapozva. Ha tényleg komolyan gondolnák ezt a felfújódásos témát, nem gondolod hogy a csapból is ez folyna és az összes geológus ezen dolgozna? Mielőtt ilyen dolgokkal szenvedsz szerintem menj el tanulni, tanulj meg mindent azokról a dolgokról amit meg akarsz cáfolni, aztán tedd. Hidd el ha kész érvekkel tudsz mindent alátámasztani rendicsek lesz. (nem vagyok ellened de ez az elmélet szerintem nevetséges.)