• Dvid85
    #39
    Edigital: Add el az árút, legyél kedves addig a vevővel amíg ki nem fizeti a pénzt, utánna le is sz...hatod.
    Vettem náluk egy 350D-t már a garijegyet összecserélték, nem baj előfordul, aztán kiderült hogy rossz a gép mert 3 nap után csutkára lemerült(tehát pont kiesik a cseregariból), visszavittem csodálkoztak, bevizsgálták, és azt mondták semmi baja, holott a probléma megvolt, aztán még nekem kellett elvinni a magyar Canon-hoz hogy adjanak már róla jegyzőkönyvet hogy ez így nem jó, majd hogy visszamentem a jegyzőkönyvel még nekik állt feljebb hogy akkor miért nem csináltattam meg a magyar canon-al...>:(. Aztán miután írtam egy levelet jogszabályokra hivatkozva feljelentéssel fenyegetőzve hát nem felhívtak hogy akkor mégis megnéznék a gépet. Egy hónap múlva vissza is kaptam megjavítva, ergo 3 hónapból egy hónapot használtam a gépem, holott már az elején ki kellett volna cserélniük. Ja és ahányszor voltam a szervízbe valaki mással is mindíg problémáztak hogy ez meg az nem garanciális probléma....
    Na azóta nem vásárolok túlük semmit, és nem is fogok, nem kis idegeséget okoztak az alatt a 3 hónap alatt. >:(