• Masakari
    #175
    persze nyilván mivel kevesebb hős van ezért a variáció is kisebb és könyebb megtanulni is,és azis igaz amit aláírok hogy aki eddig nem dota-azott annak az 1 rémálom,emléxem mikor én kezdtem kb 60 hős volt meg a tárgyak 70%-a,azóta is iszonyat sok minden jött...szóval nem könnyű.Demigod-ot úgy tudnám mondani mint amikor 1 jól megszokott játékstílust leegyszerűsítenek hogy több ember megszeresse és játsza,csak itt ugye jön a kérdés hogy a demigod esetében a dotasokat akarják megnyerni vagy az eddig a műfajt nem ismerő embereket,mert az igazat megvalva szerintem a dotasok maradni fognak,esetleg 1 kis réteg felváltva játsza,de ettől függetlenül játszható csak számomra túlságosan lebutított(gondolom ez mindenkinek ismerős érzés 1-1 játéknál hogy ezt mintha már látta volna csak...)

    a nem kihívás alatt persze nem azt értettem hogy mindenkit szarrá verek merthogy 5 éve dota-zok,csak számomra mint irtam ez csak felszines,mint mikor felbontod a csokit és kereset benne a cukorkát:)

    de pár game-be attól benne vok,nemárt néha a változatosság...csak ne laggoljon!!:D:D:D