Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • sündübündü
    #205
    Régi fórumozó vagyok a stand up comedy topicon.Ezen most vagyok először és utoljára.
    Emberek,itt aztán nagyon osztja az észt mindenki."Lopott poénok,Bödőcs gyenge volt,Szupkayt ki kéne szavazni,katasztrofális,szar,harmatgyenge"
    Emberek,ti lennétek a hazai stand up rajongói?Én még ilyen méretű ellenségeskedést nem is láttam.Kegyetlenül,válogatás nélkül leminősítitek szinte mindegyiket,pedig a legkopaszabb is minimum 3 éve nyomja a Godotban meg mindenhol és az emberek majd hülyék lennének kifizetni a drága belépőket ha annyira szarok lennének.
    Jófajta magyar szokás szerint mindenki temeti máris az egészet.Azért Bödőcs és Kőhalmi nevével fémjelzett műsor legrosszabb adásnak minősítése még engem is kiakasztott.Ti lennétek a magyar sztendap "rajongói"???Ha a műsor kifullad akkor az ilyen fikázók miatt fog.Amúgy meg akinek a SZARCSI és a FOSCSI jelenti a magyar humorművészet etalonját annak javaslom nézzen egy kicsit több műsort,ne csak azt amiben Kiss Ádám szerepel.
    GRATULÁLOK AZ ÖSSZES FELLÉPŐNEK ÉS TOVÁBBI SOK SIKERT KÍVÁNOK!!!