1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • sündübündü
    #209
    Tudod mi a baromság?Az amikor egyszer eléneklem a Süss fel napot,aztán elkezdem rangsorolni az énekeseket.
    Hmmm,Domingo ma kicsit szarabb volt mint Carreras..
    Ha őket szarod le,azzal igenis a stand-uppal teszed mindezt.Miért,tudsz még rajtuk kívül más országosan ismert kifejezetten stand-up brigádról?
    A konstruktív kritika az egy dolog,de csak úgy billentyűzet mellől osztani az okosságot..hát...nekem is megvan a véleményem.FOSCSI.
  • Borg
    #208
    Jogos. Van akinek van humorérzéke, van akinek nincs.

    Az általánosításod meg szimplán baromság. Azért mert van aki ki meri jelenteni, hogy x és y egyszerűen SZAR volt valamelyik adásban, az nem azt jelenti hogy a standupcomedy mindt műfaj lett leszarozva.
  • sündübündü
    #207
    "Fásynál is vesznek jegyeket a nézők.."
    Ez olyan mintha azt mondanád hogy a nézők alapból hülyék és az érdeklődés megléte nem jelent semmit a műsor minőségére nézve.Hülye a szerkesztő a producer meg mindenki akinek nem volt kvalitása hogy kiszűrje a sok rossz fellépőt.Ej-ej-ej!
    Sajnos ez egy ilyen ország,itt aki nem tudja,tanítja!Még nagyon sok ilyen szakértő bujkál köztünk.
    Nem baj ha valaki egyedül Kisst bírja elviselni színpadon,de akkor ne ezt a műsort nézze.Van a srácnak honlapja,ahol a személyi kultusz egy vadonatúj kontextusban nyilvánul meg,azon lehet élvezkedni.
    VEGYÜK TUDOMÁSUL!KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK,MINDENKINEK MÁS TETSZIK,éppen ezért szerintem tartózkodjunk az ilyen éles kritikától.Ugye nincs harag?
  • a.carkey
    #206
    Hmmm. Fásynál is vesznek jegyeket a nézők ...

    Nézd, volt jópár nagyon gyenge szám eddig hétfőnként, és volt pár jó is. Sokan itt alapból nem szeretik Fábrit, más a Gyurcsányos poénokon volt kiakadva, stb. Nem lehet mindenkinek a kedvében járni.
    Sajnos, most is volt egy fellépő, aki humoros is lehetett volna, de egyszerűen szar témát választott, és nagyon eröltetettek voltak a poénok. Most hétfőn pl. érezni lehetett, hogy az erdélyi srácban is több van, mint amennyit mutatott, és bár egy fokkal jobb volt, mint az előtteszóló, nem volt nagy eresztés, bár Kiss Ádámot tényleg nehéz lett volna überelni. Ennek ellenére kellemes hétfő esti szórakozás az egész, már ha az ember nem alszik el a fáradságtól.
  • sündübündü
    #205
    Régi fórumozó vagyok a stand up comedy topicon.Ezen most vagyok először és utoljára.
    Emberek,itt aztán nagyon osztja az észt mindenki."Lopott poénok,Bödőcs gyenge volt,Szupkayt ki kéne szavazni,katasztrofális,szar,harmatgyenge"
    Emberek,ti lennétek a hazai stand up rajongói?Én még ilyen méretű ellenségeskedést nem is láttam.Kegyetlenül,válogatás nélkül leminősítitek szinte mindegyiket,pedig a legkopaszabb is minimum 3 éve nyomja a Godotban meg mindenhol és az emberek majd hülyék lennének kifizetni a drága belépőket ha annyira szarok lennének.
    Jófajta magyar szokás szerint mindenki temeti máris az egészet.Azért Bödőcs és Kőhalmi nevével fémjelzett műsor legrosszabb adásnak minősítése még engem is kiakasztott.Ti lennétek a magyar sztendap "rajongói"???Ha a műsor kifullad akkor az ilyen fikázók miatt fog.Amúgy meg akinek a SZARCSI és a FOSCSI jelenti a magyar humorművészet etalonját annak javaslom nézzen egy kicsit több műsort,ne csak azt amiben Kiss Ádám szerepel.
    GRATULÁLOK AZ ÖSSZES FELLÉPŐNEK ÉS TOVÁBBI SOK SIKERT KÍVÁNOK!!!
  • Phat Smoker
    #204
    köszi szépen! :)
  • G_ArchAngel #203
    koszonom!
  • Tetsuo
    #202
    Hello Adam!
  • M@TriX
    #201
    pontosan!

    ShowderKlub - április 28.
  • Rockynhooo
    #200
    hogyan készült a hogyan készült XD

    kérek egy deci rumot meg egy töményet XD
  • karajjj
    #199
    a godzillás szerintem még egész jó is volt...
  • COOLancs
    #198
    Egyébként a korábbi linkeken már fenn van.
  • Blasta
    #197
    Jó poénok?
    A godzillás meg "KÁNTÖRSZTRÁJKOS-LINUXOS-PARANCSSOROS" részekre gondolsz?
    Elhiszem, hogy a PC-gamer haverok között ez a gyerek nagy ász, de ezen a stand-up szinten kicsit több kell a sikerességhez, amit ő itt nyújtott, az szerintem harmatgyenge volt.
  • Hymtozis
    #196
    Sztem is Kiss Ádám volt a legjobb, utána már ilyen levezetésnek tűnt.
    Meg Kiss (1eskút?) most Fábry-t is überelte...
  • miilann
    #195
    sztem eddig a mai volt a legjobb adás
  • desigo
    #194
    jó poénokat mondott csak néha akadozott az előadása...
  • a.carkey
    #193
    Kiss Ádám nagyon jó volt. A 2. gyerek katasztrófálisan szar témát választott. Az erdélyi srác meg inkább aranyos volt, mint jó, de legalább nézhető.
  • Blasta
    #192
    Hát pedig az a srác sztem rémgyenge volt, gyakorlatilag 1-2 részen már én éreztem kellemetlenül magam.
    Az előzőket nem láttam, majd videomegosztókon meglesem.
  • desigo
    #191
    az Kolozsvári srác is nagyon zsír volt xD
  • G_ArchAngel #190
    ne lojjetek le a poenoket, legyszives..., en csak TeCso-rol tudom megnezni (ha vki lesz oly rendes es felteszi)
  • desigo
    #189
    Atombombás poén mekkora xDDDDDDD
  • Énvagyokazapád
    #188
    jó volt eddig, bár Kiss Ádám (Gergő :D ) a best
  • desigo
    #187
    jaja
    nekem ő a best

    Fábry viszont az összes poénját már 5X elmondta...
  • Rockynhooo
    #186
    Kiss Ádám kurva nagy volt XD
  • desigo
    #185
    kezdőőőőőődik xD

    nah Fábryval dobják fel egy kicsit...
  • desigo
    #184
    mp3 ban van-e már a második és a harmadik rész?
  • Seten
    #183

    "a 2. rész hát az elég gyér volt"

    A Kőhalmi meg a Bödőcs? Nanee

  • haywire
    #182
    üdv mindenkinek. Én örülök, hogy van a showder clubnak egy topikja.
    Összefoglalva az egészről avéleményem:
    Az 1. rész volt a legjobb (KAP, Kiss Ádám, őket nagyon bírom)
    a 2. rész hát az elég gyér volt, túl eröltetett. Sztem ez volt eddig a legrosszabb.
    A 3. Na itt próbálatak vmit kihozni, de nem nagyon ment. Volt egy pár jó poén de ennyi.
    Csak néhány poénon tudtam igazén felröhögni, mert nagy részét már ismertem.
    Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem zsúfoljanak be 1 órába 4 fellépőt. Mire sikerülne vmelyiknek kibontakoznia lejár az ideje.
    A legjobb az lenne ha egy adásban egy fellépő lenne, max 2.
  • desigo
    #181
    jaja
    csak a közönség nem nagyon vágta xD
  • a.carkey
    #180
    Az utolsó tényleg nagyon jó volt.
    A másodiknál meg a Jay és Néma Bobos poén tetszett. :D
  • G_ArchAngel #179
  • Borg
    #178
    Najó, azért az 5/5 amire elaludtam nem olyan rossz :)
    Valszeg azért rakták a végére, hogy ne olyan rossz emlékkel zárjon a közönség...
  • M@TriX
    #177
    Na, megint szerény személyem a linkelő ;)

    Sóderklubb - Április 21
  • Carlos HUN
    #176
    Showder.Klub.2008.04.21.HUN.TvRip.XviD-TrH
  • jacky87
    #175
    torrent
  • a.carkey
    #174
    Pont most nem láttam, erre itt sincs fent róla link. Pedig reménykedtem ...

    Ha valaki talál a tegnapiról, pls linkelje be.

    Előre is köszi!
  • desigo
    #173
    nah arra se lesz kíváncsi senki...
  • davidka003
    #172
    Töltsd le torrentről.
  • Guilty01
    #171
    Apropó, a showder klub fel lesz töltve jútyúbra? A végéről lemaradtam...
  • Csesza
    #170
    jah azt a műsort is csak azért nyerte meg mert megszánták