illuminált állapotban szép az élet :)
  • nandorb
    #1101
    1-2ora kozzott hetkoznap hajnalban csak a taxi-sok mennek...meg tudod megvan az hogy mennyit iszol meg hogy birj meg azutan vezetni...szal ha nem gyurud a kemeny italokat hanem csak a sort akkor meg esznel vagy...meg az a test sulytol is fugg... pl. hogy en sovany vagyok kb. 45-50kgs vagyok a magasagomhoz nagyon keves 169cm-re engem konyebben megfog,de viszont az egyik haverom kb. 190cm-s es 110kgs hat o nala mar pl. 1uveg wiski sem uti ki,az mellett siman raul a motorra es lemegy kb. 30km-t.Azt mondja a multkor hajnaban kurwa hideg volt itassan elment a rendorok mellett motorral...megse alitottak...
    no de tudjatok azt is hogy az a szerkenytyu ami meri a kozlekedo auto sebesseget is ki lehet cselezni...
    Mentunk 1x az egyik tanarunkal haza vilagos nappal,at megyunk a hidon es lent mindig varnak az emberekre...na athaladjuk es a tanarunk jol megtapossa egyenes uton 100km-re a 80 megengedett helyett egyszer csak a tavolban meglatja a kovetkezo rendorkocsit akik megint radaroznak,na hirtelen lefekezzett picit szal sebbesseg vesztes alatt a kamera cucc bezavarodik es ez altal sokkal kevessebet mutat...