• onimusha
    #11
    nemtom, sztem ez kb. egy huawei dongle/user-re va tervezve alapvetően, sztem nem nagyon lesz osztható, alapvetően annak van aki nem téynleg csak netezik + mail, nekem kb. 3 hete van elötte 20mbites chello volt :D, weblapoknál nincs nagyon különbség, letöltésben nálam olyan 150-200k körül mozog(belváros Blaha), wifit nemtok lopni a szomszédtől pedig van egy 14dbi-s usb-s szettem kb. 3-4x annyi jön be mint a notis alap intellel, de nálunk a sok hülye titkosit :(, munkahelyemnél viszont volt egy 10mbites chello és egy 5mbites chello amit free lehetett használni, torrent/p2p nem lehet vele mert onnantól kezdve EXTRÉM felhasználó vagy és 5GB limitbe lépsz, ami viszont nem szimpatikus, hogy alapértelmezettként a "Vodafone Internet Plusz" módba nyomja a netet, a leírásba meg még dicsérgetik is ,hogy ezzel milyen jó sebességnövekedés érhető és csökken az adatforgalom, ezzel csak az a gond, hogy olyan szintű tömörítést csinál az a szar, hogy minden kép/flash lap iszonyat szembetűnöen ronda, persze a leirásba benne van, hogy az APN-n át kell állitani vmi standard.vodafone.net és akkor minden normális lesz, de enélkül kb 256szines/kockás tömöritett képek/ fejlécek vannak mindenhol, kiv vok az első számlámra, valóban 5000huf lesz-e, vodánál meg sztem többi szolgáltatónál is jól bevett szokás ,hogy küldenek egy olyan számlát aminek kb. köze nincs ahoz amire szerinted elöfizettél mindezt megfejelik olyan válaszokkal, hogy ne érts semmit és fogadd el az átláthatatlan számlát :) UPC ebben eléggé élen jár.