• Calver
    #122690
    "igen,unalmas évről évre ugyanaz"

    pedig soha a büdös kurva életbe nem gondoltam volna hogy egy ilyen begyepesedett öregember verziót választok, de... gah.

    röviden, címszavakban hogy miért: a legtöbb fejlesztő aki ért lófaszt is lehúzta a rolót (Troika!) vagy jól megérdemelt haláltusáját vívja, lásd Bioware... hiába a Baldur's Gate sorozat, Mass Effect 3 után nem érdemlik meg, hogy életben maradjanak. jön évente 2-3 olyan cucc (általában indie cégektől) ami egy kicsit is érdekes, azon kívül foshalmok amíg a szem ellát.

    n+1-edik Assassin Creed és Call of Duty (amik nagyon szórakoztatóak lennének ha retardált lennék), vállalhatatlan újrakiadások (Beamdog-nak hála az Infinity Engine forog a sírjában), a hatalmas újítások is szánalmasak ("jajj, nézd már, Dark Souls, a legnehezebb játék amivel valaha játszottál! de attól még egy vödör fos, de legalább nehéz! höhöhö, mennyire jó már!"), na meg persze fejlesztők akik mindent megtesznek, hogy egy jó franchise-t ripityára kúrjanak - Mass Effect 3 a téma éllovasa, de Tropico sorozat sem panaszkodhat az után a nevetséges szutyok után, ami az ötödik rész lett.

    indie piacon még van remény, de az is egy olyan móka, mintha egy mázsa szarból próbálna az ember kiválogatni az aranyrögöket... normális kétlábúnak nincs ideje ilyenekkel szenvedni.

    szóval igen, bűzlik az egész, és még nem is csak nosztalgikus rózsaszín köd - sűrűn és hatalmas élvezettel előveszek 10+ éves cuccokat.