bizony
  • D00M
    #464
    Az egésszel az baj, hogy nagyon kevés TANÁR van. Olyan igazi tanár aki törődik azzal, hogy mi van veled, fontos neki az előbbrejutásod az életben stb. Szerencsére nekem kijutott pár ebből a ritka példányból és mélységesen tiszetelem és nagyrabecsülöm őket azért amit tesznek. Nem vagyok egy angyal, voltam már igazgatóiban párzsor kaptam ofőit ezt azt de sosem azoktól akik tényleg rendesek, most lehet sokan azt gondolják hogy, persze az énektanár milyen legyen stb de nem így van. A töri illetve magyar tanárom a két legjobb tanár a városban ha nem a megyében az tuti. Minden órán síri csend van ugyanis úgy adja elő az anyagot hogy élvezzük, bevon minket az órába, észre se vesszük, hogy tanulunk. Ellenben nekem is van pár tanárom az aljából. Azok a régi szoc időben edződött rohadt hárpiák akiket egy kanál vízben tudnák megfojtani. Egy olyan ember aki lehúgyagyúzza és barmozza az osztályt amiben "tanít" ne menjen erre a pályára. Elképesztő milyen bunkó módon tudnak beszélni, nekem rendszeresen beanyáz a média tanár és mikor 3-szorra süti el hát nem kell sok hogy kimenjek és szájba verjem. Elég szókimondó a stílusom a suliban (nem bunkó, csak elmondom amit gondolok) ezért a tanárok többsége aki tényleg intelligens az ezt tudja értékelni, az aljanép pedig csak a rosszat látja benne és megpróbálja elfojtani benned az önállóság legkisebb csíráját is. Volt olyan tanár akivel vitatkoztam (nem veszkedtem) és végén elismerte az igazamat, semmi retorzió nem ért miatta. Van olyan akivel felesleges, megmutatja hogy ő a kemény közben semmivel sem különb nálunk annyi hogy pár évvel idősebb és van egy diplomája. Naés? Kitörölheti a seggét azzal a papírral ha nem tudja érdemben hasznosítani arra amire kéne, hogy segítse a gyerekeket. A legtöbb ilyen szerintem a nyári szünet miatt választja a pályát. Ennek a növekvő agresszivitásnak két oldala van mint mindennek. A problémát otthon, családon belül kell keresni ez tuti, az, hogy így felhígult a tanárok köre csak tetézi a dolgot, ahelyett, hogy érdemben segítene csak kiprovokálja az összeütközéseket. szerintem...