• ziipp
    #158
    "Az éjszakás műszaknak még nem kezdődött el a munkaidő..." Ez otló. Bár lehet hogy Húsvét napján csajokat kéne hajkurászni, és nem a PC előtt ülni. :)

    "Szerencsére mi nem csak nézünk kifelé a fejünkből, mint a hangyák... Nem tudom, érted-e a célzást."
    Én ez úgy értettem (:D), hogy értelmes hangyákról van szó, fejlett technológiával, nyuszitokos iPoddal. :) Lehet, hogy akkor se tudnák megérteni, hogy a Föld nem végtelen, mert hamarabb elpusztul a boj, minthogy kifejlődjön a megfelelő technológia -> leszabályozódnak a természet által, amikor a saját határukat feszegetik. Vagy csak egyszerűen megbolondulnának, amikor rájönnek hogy a Föld még korántsem a teljes felfedezhető univerzum, csak egy kis bolygónál tartanak... Nagyjából az embereknél is lehet szerintem, csak más méretekben. Az egyik The Simpsons epizód kezdődik egy ilyen bevágással, ami folyamatosan zoomol kifelé a Földről, majd a Nap-rendszerből, Tejút-rendszerből, és így tovább, míg a végén kiderül, hogy az egész, csak egy újabb, nagyobb Homér sejtjeinek a része. :D