Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • pkardos70
    #183
    Hozzánk is már törtek be. pont mentem haza munkából késő este és rajtakaptam a betörőt.Amíg beálltam a garázsba fel se tűnt semmi, csak mikor mentem a bejárati ajtóhoz akkor láttam, hogy felfeszítették. Gondolom hallotta, hogy hazaértem, mert mikor ki akartam nyitni az ajtót, akkor ő nekirohant...engem meg telibe talált az ajtó. Akkor még nem estem el, de akkorát lökött rajtam, hogy legurultam a lépcsőn. Szerencsére csak 3 lépcsőfok van a bejáratnál és egy-két zúzódáson kívül nem lett más bajom. már egy ideje bent lehetett a házban, mert szinte az összes fiók ki lett húzva, mindent leborogatott a polcokról.
    A kp-t nem találta meg :) azt jól eldugtam, de elvitte a feleségem ékszereit és a karórámat, ami így összesen kb 200eft-ot ért. Ha nálunk is lett volna riasztó, akkor tényleg nem lett volna ideje kutatni. Azóta meg lett erősítve a zár és vettünk egy kis rotit is( aki már nem is olyan kicsi) Riasztórendszerre nekünk nem telik, meg most már a gyerekek is tervben vannak :) rájuk is gondolni kel, szeretném a lehető legtöbbet megadni majd nekik.
    Szóval mindenkinek ajánlom, hogy otthon erősítsék meg a védelmet. Mindig akkor történik a baj, mikor nem számítunk rá.
    Remélem mások tanulnak a mi kárunkból, hibáinkból.