Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • Thaison
    #175
    Hozzánk már törtek be,nem is egyszer ha úgy nézem. A budapesti lakásunkba egyszer és a balatoni nyaralónkba már számtalanszor. A budapesti lakásba szereltünk is fel riasztót de balatoni-ba nem mert nem láttuk értelmét, igazából ahányszor betörtek semmit nem tudtak elvinni mert télire a végén már kiürítettük az egészet:) AZ hogy a budapestibe betörtek már elég rég volt, szóval ideje lenne egy korszerűsítésnek, így mostanában elkezdtük nézni ezeket a rendszereket hogy miként működnek illetve hogy milyen részeik vannak. Azt az egyet tudom hogy mindenképp szeretnénk kamerát felszerelni. Ennek kapcsán találtam meg az T-home-nál az Otthonőrző szolgáltatást. Elég jó csomagnak tűnik és a rendes riasztó mellé tökéletes lenne. De érdekelne mások véleménye is. Ami nagyon tetszik benne hogy bárhol vagyok meg tudom nézni hogy mi történik a lakásban, nem csak kamerán keresztül de az érzékelőket is látom hogy ki ment el vagy k lépett be a lakásba. Ez meg egy nagyon hasznos dolog. Szóval ezzel kapcsolatban várnék véleményeket.