• szedRick
    #24
    nekem az a véleményem míg világ a világ mindig lesz ilyen lopás. Mondhatni hogy az ilyen Gyurcsányköcsög, Kókakuki sorolhatnám nem férne ki..., minig előrébb lesznek mert ők tudják hogy kell igazán nagyot, jót lopni titokban 'okosban' kit hogyan kell megvenni és közben ők irányitják az országot. Az olaj ügy pont ez volt amiről oly nagyon hallgat mindenki, mert minden 'nagy' ember szinte benne volt ezért 'nincs is ügy' egyszerűen nincs, nem is volt olaj itt Magyarországom. Az meg hogy ezek kiderülnek azt nem hiszem vagy csak egy részük mint a ZCzUslAchh(vagy hogy a fa*omba hívják) ennyi derük ki egy nyomorult, piti 80 milliós csalás ezt akarják megetetni az emberekkel akivel meg lehet, amikor milliárdok párolognak el a levegőben ugyan igy valamilyen 'okosított' bankszámlára okosba. Arról nem is beszélve hogy a ZUschlaákk fogyatékos kis barátunk pedig biztosan megússza 'okosban' ugy hogy még pénzügyileg is jól jár, nehogy köpjön a kis kommunista. Na hát ez az 'ÚJ Magyarország' és az a vicc hogy mi ezt hadjuk!!! Pedig szerintem nem kéne, valamit tenni kéne ez ellen. Engem azért is behívtak az APEKKBA mert nem tudták miből élek, ha ilyen kis hangyákra is ennyire oda tudnak figyelni, akkor nem mondja senki ha az APEKKKNAk ilyen hatalma van ha vizsgálódnia kell ne jönnének rá hogy ki miből gazdagodott meg.
    Ja hogy ez az 'Új Magyarország'bocs(ébren álmodom) ahol nem a rabló köcsögöket büntetik hanem itt a kisember a gyanús aki hogy egyáltalán megéljen kénytelen egy kis 'okosságra'. Nevetrséges egy rohadék ország ez mert sok-sok rohadék ember van itt hatalmon ezért én inkább menekülőre fogom mert ebből sajnos nincs kilátás... még fiatal vagyok és mindenki aki teheti menjen ki külföldre, tapasztaljon lásson világot mert itt idővel csak egy szürke agymosott robot lesz