1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • j0nNyKa
    #1511
    nem kell ezt túlspiálzni - van pár HÜLYE, igen így leírva, a szó legszorosabb értelmében, akik eddig is HÜLYÉK voltak, ezután is HÜLYÉK maradnak
    alkalmatlanok a fórumozásra, a vitára, ütközésre, kommunikációra, mindenre, ez eddig is így volt, ezután is így lesz

    épeszű moderátor már régen csak legyint, vagy még annyit sem tesz, nem apa szerepet vállaltunk anno, hanem fórum moderálást
    kb kijelenthető, hogy ezen a pár HÜLYÉN, illetve az ő homokozójukon (NWO topic és még 1-2 hasonló) kívül a fórumon viszonylag rend van, békesség, néhol már-már értelmes diskurzus
    ezért jó volt küzdeni, megérte, hisz nem felnevelni kellett a pár HÜLYÉT, hanem moderálni pár topicot, fórumozót

    itt ez az NWO-s HÜLYE bagázs (igen, tisztelet a kivételnek)... nem, nem éri meg, még pénzért sem érné meg, semmiért nem éri meg

    nem tűnt fel az elmúlt ~1+ évben, hogy nem foglalkozunk már a bohóckodásukkal, hiába veszik fel napról napra a piros orrot meg a vicces sapkát, totál nem érdekelnek senkit, csak egymást - így nyilván nem is ettől a hozzászólástól fogják ezt belátni, nem is nekik írom, ők alkalmatlanok rá, hogy megértsék

    aki használná ezeket a topicokat valami értelmesre, hogy haladjon előre egy beszélgetés, egy téma, egy bármi, attól én kérek elnézést a HÜLYÉK helyett is, ez itt nem fog menni

    persze, ki lehetne takarítani minden HÜLYÉT innen, de ahhoz foglalkozni kéne velük, arra meg már - ahogy említettem - jó ideje senkinek nem fáj a foga

    én továbbra is favolom ezt a topicot, mert speciel nevetni a mai napig tudok rajtuk, de érdemben ennél többet nem tudok vállalni, és szerintem ezt a többi modi kolléga nevében is kijelenthetem