1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • [NST]Cifu
    #1392
    Ami a legfőbb baj, az hogy akinek nem tetszenek az ott elhangzottak, azok minden erővel ellene vannak a topicnak.

    Még egyszer olvasd el légyszíves a #1387 -es hsz. utolsó bekezdését.

    Ha a modik úgy döntenek, hogy nekik ez sok itt, és bezárják, akkor ennyi. Volt eddig is példa arra, hogy nem tetsző témákat száműzve lettek (pl. tört konzolok / játékok témák a konzolos fórumrészből).

    Milyen lenne, ha valaki belehányna a haditechnika topicba, hogy "buzi fegyverrajongók"?

    3 alkalommal volt eddig ilyen, az egyik pont egy NWO törzstag volt az egyik NWO csörte után. A lényegi különbség az volt, hogy nem kezdődtek a személyeskedések, hanem minden HT topiclakó átlépett a hsz.-en (talán mintha Molni szólt volna be az egyiknél olyat, hogy majd kapod a büntit), amikor én hazaértem, és észleltem a hsz.-et, töröltem, figyelmeztettem, illetve amikor olyan volt a szitu, adtam a büntipontot.

    Az alapvető különbség a reakciók terén volt, kérem szépen...

    Miért kell az embereket felcímkézni (ti és mi)?

    Ugye megvan, hogy nem a modik cimkéztek?

    Egyébként az utóbbi időben vajmi kevés konfliktus van...

    Ne is legyen, de mint említettem, voltak eddig is békésebb korszakok.

    Egyébként az egész részemről reakcióként indult az #1370 -re.