1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • szenyor Lopez
    #1388
    Miért csak szélsőségekben lehet gondolkodni? Tudomány vagy gumiszoba? A fórum alcsoportja lehetne Tudomány, technika, gazdaság és alternatív elméletek is akár, hisz tényleg nem az a lényeg, hogy mi a neve. Ami a legfőbb baj, az hogy akinek nem tetszenek az ott elhangzottak, azok minden erővel ellene vannak a topicnak. Csak épp nem fér a fejembe, hogy miért. Ha nem szeretem a real madridot, akkor nem ugatok a topicjukba. Élni és élni hagyni. Milyen lenne, ha valaki belehányna a haditechnika topicba, hogy "buzi fegyverrajongók"? Miért kell az embereket felcímkézni (ti és mi)? Egy rakás dolgot nem tartok valósnak az NWO topicból, de ugyanakkor igenis sok érdekesség hangzik el ott, ami nélkül én személy szerint sokat veszítettem volna, ha kimarad. Egyébként az utóbbi időben vajmi kevés konfliktus van...