elhagyott épületek, objektumok
  • Noah nr1
    #175
    Voltam a gubacsi hídnál és csepeli és erzsébeti oldalon is végig kocsikáztam,de semmilyen elhagyott gyárat nem találtam,főleg nem olyat ahol a rúzs ottmaradt a fiókban.Lehet én vagyok béna,akkor segítsen valaki .Amúgy egy nagy elhagyott területet találtam,ott semmi épület csak egy lakókocsi ahol a csövesek tanyáznak,ez már majdnem a vasút közelében,illetve mellette van.Erről a telekről át is lehet jutni és az olajtartály kocsikhoz köt ki az ember.Miután ezt megnéztem,gondoltam ne menjen kárba a napom és átugrottam a "Vörös CSepel"-be készíteni pár fotót.Bár azt hittem jobban el van hagyva,sebaj így is érdekes túra volt.Hála a modern teknikának minden képhez kapcsolódik pontos GPS kordináta,tehát ha a direkt ennek a napnak nyitott blogomba bele mentek, találtok a bejegyzés végén egy linket a galériámba és minden képhez ott a pontos helyszín.Egyböl észre venni hogy van két különálló fénykép.Na az volt az amit itt írtatok és a bugacsi hídnál kerestem,sajna eredménytelenűl.Sebaj.Jöhetnek még infók,mert elmennék más helyekre felderíteni és dokumentálni.
    http://voroscsepel.blogspot.com