215
elhagyott épületek, objektumok
  • Noah nr1
    #175
    Voltam a gubacsi hídnál és csepeli és erzsébeti oldalon is végig kocsikáztam,de semmilyen elhagyott gyárat nem találtam,főleg nem olyat ahol a rúzs ottmaradt a fiókban.Lehet én vagyok béna,akkor segítsen valaki .Amúgy egy nagy elhagyott területet találtam,ott semmi épület csak egy lakókocsi ahol a csövesek tanyáznak,ez már majdnem a vasút közelében,illetve mellette van.Erről a telekről át is lehet jutni és az olajtartály kocsikhoz köt ki az ember.Miután ezt megnéztem,gondoltam ne menjen kárba a napom és átugrottam a "Vörös CSepel"-be készíteni pár fotót.Bár azt hittem jobban el van hagyva,sebaj így is érdekes túra volt.Hála a modern teknikának minden képhez kapcsolódik pontos GPS kordináta,tehát ha a direkt ennek a napnak nyitott blogomba bele mentek, találtok a bejegyzés végén egy linket a galériámba és minden képhez ott a pontos helyszín.Egyböl észre venni hogy van két különálló fénykép.Na az volt az amit itt írtatok és a bugacsi hídnál kerestem,sajna eredménytelenűl.Sebaj.Jöhetnek még infók,mert elmennék más helyekre felderíteni és dokumentálni.
    http://voroscsepel.blogspot.com
  • Dragooon #174
    szombaton a biai erdőben (vagy biai hegyek, a lényeg hogy Biatorbágy mellett) kirándultunk és ilyeneket találtunk.
    összesen 4 darab van, nem sok izgalmas dolog van bent, többnyire csövesek által odahordott cucc.. Az egyikben találtunk jobbra egy ajtót, ott folytatódott a történet, csak nem tudunk bemenni, mert korom sötét volt, lámpánk persze nem volt :(
    De ha valaki arra jár, nézze meg (de ne üres kézzel, mert a falfirkákból és hasonlókból ítélve igencsak rossz arcok járnak arra)
  • utgyuru
    #173
    akarni én is akartam, csak az építkezés miatt van ott őr, szal nem kockáztattam egy szájonverést :D
  • Hajnalcat
    #172
    Én is már be akartam oda menni. Jó kis hely, az biztos.
  • utgyuru
    #171
    ja azt tom, múltkor mentem el mellette, beszéltük is mekkora üres hely, nagy bulit lehetne ott tartani :D (mármint benn a régi gyárba)
  • snek58
    #170
    Érdekes ilyen környezetben látni :)
  • snek58
    #169
    Pécs !!!




    A kilátás:
  • Hajnalcat
    #168
    A Ruhagyár.
    Most építenek mellé egy Lidl-t és ezért a környéken lévő fákat kivágták, ahelyett, hogy a régi tök üres ruhagyárat lerombolták volna és annak a helyére tették volna azt a szart.
  • GregSB
    #167
    Hősök tere kínában:







    "... Ezek egyike volt körülbelül 10 éve a sanghaji Global Paradise, mely a világ nevezetességeit gyűjtötte össze, illetve építette fel újra 90%-os méretben. A Hősök tere rögtön a főbejárattal szemben kapott helyet, mögötte a Brandenburgi-kapu található.Félkörívben felsorakozó nemzeti hőseink egy amfiteátrummal néznek farkasszemet, így alkot teljes kört a tér.
    Az egészben az a legfurcsább, hogy szinte titokban került oda, hivatalos magyar szervtől sem engedélyt, sem adatot nem kértek hozzá. Még a sanghaji konzul, Dr. Mélykuti Ferenc is csak a Hírszerző megkeresése nyomán értesült a létezéséről,
    de néhány órával később már konkrét információkkal szolgált: a Global Paradise 23 kilométerre fekszik Sanghajtól, ami meglehetosen komoly túrára kényszeríti az érdeklődőket.
    Talán ez, meg a belépő borsos ára (100-150 jüan) okozta a vesztét, ugyanis a nyitás után alig egy-másfél évvel csődbe ment."
  • snek58
    #166
    "2/11" típusú repülőgéphangárok (Tököl )
  • snek58
    #165
    Zalaegerszegen nem tudok semmi konkrétat
  • snek58
    #164
    Tököl !!!


  • utgyuru
    #163
    zalaegerszegen vmi esetleg ?
  • snek58
    #162
    Tudnám mindenki figyelmébe ajánlani a Tököli reptér és környékét!

  • soma22
    #161
    fuuu, a java:)

    nekem ismernem kellene hogy te ki vagy?vagy te vágod egyáltalán hogy én ki?
  • Depridol
    #160
    elég annyi ismerem a szilágyit+a verest:D
  • soma22
    #159
    nabazz, és Te ki vagyol?
  • Depridol
    #158
    a másik matektanár :D nah akkor azt is tudom kik voltak az osztársaid:D
  • soma22
    #157
    ezt a becenevét nem igazán ismertem, de most hogy igy mondod szerintem igen:)
  • Depridol
    #156
    lehet :D Pulyka vót az oszt.főnököd?:D
  • soma22
    #155
    nem vagyok erzsébeti de az Eötvösbe jártam:)
    ismerjük egymást?
  • Depridol
    #154
    te is erzsébeti vagy? Eötvösbe jártál? :D
  • soma22
    #153
    mikor mentek?nekem is felkeltette az érdeklődésemet
  • Depridol
    #152
    jöhetnél te is... fotózni meg tekerni:D
  • KnightRider
    #151

    Jó utat, pesterzsébeti földijeim. Csak óvatosan! Aztán képeket, pls!
  • Depridol
    #150
    ok:D
  • Olcsóvér
    #149
    holnap?
  • efti
    #148
    felhivnam a figyelmet szep magyar varosunk Pecs fantsztikus 25 emeletes "magashaz"-ara, amely ha jol tudom guiness rekord is mint legnagyobb lakatlan lakohaz

  • Depridol
    #147
    én is régóta lakom p.erzsébeten ezt a helyet mégse ismerem... nos akkor mikor látogatunk el oda?:D
  • KnightRider
    #146

    Ajánlom, de mondom, egyedül ne menj. Azért veszélyes hely...
  • DJ Skyline
    #145
    "mitnha egy poszt-apokaliptikus filmbe került volna" ez az én helyem
  • KnightRider
    #144

    Én, mint tősgyökeres pesterzsébeti, csa ajánlani tudom. "Színesebb", mint a Déltepsi, de veszélyesebb is abból, hogy a dílerek oda járnak rendezni az üzletet. Tehát ha autót láttok (természetesen Bömös), azonnal forduljatok vissza! Egyedül meg ne menjen senki, mert volt olyan, hogy cimbi fogott meg, mielőtt belezúgok a fedetlen csatornába.
  • Olcsóvér
    #143
    hája:D
  • bazs1
    #142
    Ryugyŏng Hotel
  • Depridol
    #141
    akár össze is dobhatnánk ott vmit:D
  • Olcsóvér
    #140
    megnézzük?:D
  • Depridol
    #139
    stalker p.erzsébeten... jó tudni :D
  • Olcsóvér
    #138
    wtf?!
  • bazs1
    #137
    nem tudom ide illik e, de azért megmutatom: link
  • Max7
    #136
    Ha pesterzsébetről megyek át csepel felé akkor jobb-ra vagy balra? mert balra a csonakházak vannak meg a csepeli strand.... még mögötte meg horgászoknak kialakított placc balra a folyó mentén szintén horgászoknak kialakított hely ha egy picit mögé nézünk akkor meg egy nagy üres hely... legalábbis ált ott valami mert nagy beton alapja van az egésznek... (itt tanítottuk muteromat vezetni) magánterület de nem volt kiírva hogy behalytanai tilos és nincs ott semmi csak sitt meg beton!