a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • HoTDoG
    #93
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem szabad ilyen játékokba belemenni, mert ilyenkor már nem azon gondolkozik, hogy veled maradjon-e, hanem hogy veled vagy a másikkal.
    Két éves kapcsolat, igaz a végén már nagyon szemét voltam, és a bnőm többször is mondta, hogy nem érzi hogy szeretem. Októberben egyszer szakítottam vele, közel 1 hónapig, akkor hetekig zokogott utánam, végül adtam neki még egy esélyt. Valentin napra még nagy szerelmesen ajándékot vett nekem, aztán összevesztünk és 1 hétig nem nagyon beszéltünk, majd lementem hozzá egy virággal, és közölte hogy nagyon szeret, nagyon hiányzok, de időre van szüksége. Elhúzta még pár napig, múlthét kedden végleg lezártuk összebújva, bár én még nem akartam, mentem utána, de beláttam, hogy nagyon sok fájdalmat okoztam neki, pedig nagyon szeretett. Rá 1-2 napra már mással volt, vasárnap ki is tették iwiw-en, hogy kapcsolatban...
    Oké, hogy lezár az ember egy kapcsolatot, de szinte még vége sincs, és már az embernek bele kell abba gondolnia, hogy nemsokára mással fog egy ágyban...
    Nem tudom hogy lehet 1 nap alatt lezárni egy kapcsolatot, úgy hogy pár hete még halálosan szeretett, amit az anyukája is megerősített. Igaz sok olyat tettem ami már tényleg nem azt tükrözi hogy foglalkozok vele és szeretem...