193
a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • Jacky
    Attól ahogy és amikor csinálja. Olvasd már el!
  • salsoul
    Miért hülye p* attól vki, hogy szakít?
    Sokkal rosszabb illúziókban élni...
  • [HUN]FaTaL
    Nem akarta elmondani, hanem épp írta valakinek iwiwen hogy nem tudja hogy szeret e még mikor véletlen rápillantottam a monitorra mert ott ültem a szobában és odamentem hozzá. Ráadásul az Ő ismerőseinél voltunk, ez szerdán volt és csak hétfőn jöttünk haza. Remek volt. Tök érdekes mert még mindig azt érzem hogy ezt is elnézném ha újra együtt lennénk de ez esélytelen. Az biztos, hogy Németországba többet nem szívesen megyek pedig Bonn is Köln is szép város.
  • Jacky
    Bocs, hogy ezt mondom, de ez egy hülye picsa! Elrontja a nyaralást ezzel! Nem bírt volna várni pár napot, amíg hazaértek? Neki ott kellett mindenképpen kimondania, hát pffff!
    Arra se volt tekintettel, hogy ezzel neked is nemcsak fájdalmat okoz, hanem tönkreteszi a nyaralásodat is. Jó fej, mondhatom!
    Jól tetted, hogy tiszta vizet öntöttél a pohárba. Ne tartson bizonytalanságban senki!
  • Peetboy
    Külföldi nyaralás közben mondta ki,hogy vége? Gratulálok. Sok esze volt, nem mondom.
  • [HUN]FaTaL
    Na egy hete velem is megtörtént ez az eset egy két éves kapcsolat után, külföldi nyaralás közben (együtt) elég gázos volt, hazajönni sem tudtam. Azt mondta időt kér, először belementem. Két napig bírtam aztán azt mondtam hogy döntsön, úgy döntött hogy vége, de én úgy gondolom jól tettem, a szünet sohasem vezet jóra.
  • Ronny
    szoismetles:/
  • Ronny
    hat ev alatt sok minden tortenhet. En azt mondom, hogy ha ezt az elso ket evben jatsza el a noszemely, akkor nagy valoszinuseggel bukta lesz a vege. Mi is ujra osszejottunk topikban emlitett lannyal, aztan persze befuccsolt a dolog. Az a furcsa, hogy tobb mint tiz evig senki nem jatszotta ezt el velem...
  • Peetboy
    Nálam is volt ilyen régen a volt barátnőmmel, amikor azt mondta gondolkodik, és addig nem találkoztunk. Pár héttel később szakított velem. Igaz utána 2 hónapra rá újra összejöttünk, de az csak 1 hónapig tartott.

A mostani b.nőm is mondott már olyat,hogy gondolkodik és olyat is, nem akar látni egy darabig, de vele még sosem szakítottunk, pedig már 6 éve együtt vagyunk és remélem együtt is maradunk.
  • Jacky
    Hát bizony, ritkaság ha visszamegy hozzád.
  • Rundstedt17
    nem.tudjátok hogy vége.
  • Ronny
    igy van!
  • Jacky
    Ha valaki, valaha azt mondja nektek, időt kér, hogy átgondolja a dolgokat, számítsatok rá hogy vége lesz!
  • Jacky
    Szerinte biztosan gerinces volt, hogy megmondta előtte, nem szeret és vége. Szerintem nem, mert még mindig szerettem és a feleségem volt, miközben már mással dugott.
  • chhaya #99
    3 hónap, az szép... kicsit gerincesebben is meg lehetett volna oldani a dolgot a részéről...
  • Jacky
    Rohamtempóban, pár nap alatt felhajtott egy albérletet és minden könyörgésem ellenére odaköltözött. Még én adtam arra is 40k pénzt, hogy ki tudja fizetni a kauciót. Aztán 3 hónap múlva már félig odaköltözött az új sráchoz, a kollégájához.

Igazad van, szerintem is lezárta már magában ezelőtt, csak lehet, hogy magának sem vallotta be, nekem meg főleg nem.
  • chhaya #97
    na ez tényleg szemét. viszont így nekem már úgy tűnik, hogy sokkal előbb lezárta magában a kettőtök kapcsolatát, csak erről téged elfelejtett tájékoztatni... gondolom sokkal kényelmesebb volt neki veled maradni, míg nem jön egy másik biztos. :S akkor hogy oldotta meg? rögtön hozzá is költözött?
  • Jacky
    Jó, mondjuk 1 hónap eltelt mire ágybabújt vele. De akkor még a feleségem volt és szerettem őt!! Ebből is látszik, hogy a házasság intézménye már rég kiüresedett, senki se veszi komolyan.
    Az a gond, ha el akar menni valaki, elmegy. Tökmindegy, hogy mit csinálsz, akkor is.

Az meg milyen már, hogy "véletlenül" akkor hagy el, amikor már tudja, hogy bejön egy másik srácnak! Amikor már kvázi megvan az új párjelölt. Addig persze jó voltam a ro.adt k..vának!
    És én hülye még azt hittem miattam tornázik minden nap este 1 órát! Hát a fenét, a másik srácnak akart imponálni, hogy lead pár kilót. Undorító!
    Átbaszott a palánkon, de rendesen.
    Na ezért váltam el tőle haraggal.
  • chhaya #95
    egy elég rossz módja a felejtésnek... így nem fog lezárni teljesen, ha rögtön belekzed egy új kapcsolatba. max elfedni próbálja a régit. nekem az jön le ebből, hogy nem bír egyedül maradni a gondolataival...
  • Jacky
    Egyetértek. Hogy lehet egy több éves kapcsolatot lezárni hipp-hopp, úgy hogy pár nap múlva már mással van? Velem is épp ez történt, úgy látszik nem egyedi eset. Ez olyan mintha a másik leszarná az együtt töltött időt, a sok közös élményt, és végsősoron téged.
    Nálunk is az volt azonban ami nálatok, hogy nem érezte már, hogy szeretem, pedig én sok mindent megpróbáltam, hogy bizonyítsam. Nem volt elég.
    De ez akkor is a legdurvább az egészben, hogy pár nap és más fickóval kavar. Undorító!
  • HoTDoG
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem szabad ilyen játékokba belemenni, mert ilyenkor már nem azon gondolkozik, hogy veled maradjon-e, hanem hogy veled vagy a másikkal.
    Két éves kapcsolat, igaz a végén már nagyon szemét voltam, és a bnőm többször is mondta, hogy nem érzi hogy szeretem. Októberben egyszer szakítottam vele, közel 1 hónapig, akkor hetekig zokogott utánam, végül adtam neki még egy esélyt. Valentin napra még nagy szerelmesen ajándékot vett nekem, aztán összevesztünk és 1 hétig nem nagyon beszéltünk, majd lementem hozzá egy virággal, és közölte hogy nagyon szeret, nagyon hiányzok, de időre van szüksége. Elhúzta még pár napig, múlthét kedden végleg lezártuk összebújva, bár én még nem akartam, mentem utána, de beláttam, hogy nagyon sok fájdalmat okoztam neki, pedig nagyon szeretett. Rá 1-2 napra már mással volt, vasárnap ki is tették iwiw-en, hogy kapcsolatban...
    Oké, hogy lezár az ember egy kapcsolatot, de szinte még vége sincs, és már az embernek bele kell abba gondolnia, hogy nemsokára mással fog egy ágyban...
    Nem tudom hogy lehet 1 nap alatt lezárni egy kapcsolatot, úgy hogy pár hete még halálosan szeretett, amit az anyukája is megerősített. Igaz sok olyat tettem ami már tényleg nem azt tükrözi hogy foglalkozok vele és szeretem...
  • mallamut
    Persze ez már veszett fejsze nyele...ez akkor van ha nincs annyi az illetőben hogy őszintán megmondja vége...
  • cukorborso18
    Sztem az egyik legrosszabb dolog amivel ki lehet csinálni a másik felet egy kapcsolatban, az az időkérés...(tapasztalat,senkinek nem kívánom).Miért nem lehet ezt a dologot lerendezni magadban?! és a döntésedet közölni a pároddal:szeretlek minden ok; nem szeretlek legyen vége...de mikor csak lóg a dolog a levegőben...szeret?nem szeret?...áhhh.Szóval ha nem muszáj, akkor senki ne tegye ezt meg a párjával...
  • Timikecuncika
    Vétettem, elnézést, bocsánat! :)
  • Jacky
    Helyesen: elsőkézből
  • Timikecuncika
    Lazítsunk a kapcsolaton? Mozgásteret mindig kell hagyni a másiknak. Ha el akar menni pl szórakozni, jól érezni magát a haverjaival engedni kell és nem hívogatni 10 percenként, hogy hol van, kivel van és mit csinál éppen. Én úgy vagyok vele, hogy minden nap együtt lenni sem olyan jó. Inkább vágyakozok és várom mikor látom ismét. : ) Ha ennél nagyobb lazítás kell, akkor az már részemről nem kapcsolat...
  • zoliapu
    Én nem szoktam hazudni csak nem a teljes igazat mondom...

Szerintem is az ilyen időkérés, csak annak jele hogy nem meri a szemedbe mondani, hogy game over.

A lazítsunk a kapcsolaton megint más tészta.
  • Timikecuncika
    Nos, erre sokmindent nem tudok reagálni... én nem voltam ilyen cipőben, mert mikor éreztem, hogy valami nem működik, elmondtam kínom bajom a másik félnek és kértem, hogy váljunk el... félreértés ne essék, nem voltunk házasok csak annyit kértem, hogy ő menjen erre én meg megyek arra...
    Volt olyan esetem, hogy megkértem az akkori párom, ha esetleg találna nálam jobbat és úgy érzi boldogabb lenne vele nem kérek semmi mást, csak azt, hogy mondja el. Ne mástól tudjam meg, hanem tőle. Elsőízből. Na mi lett ebből? Magamnak kellett rájönnöm... pff... őszinteség kihalófélben :S
  • Jacky
    Igaz, így KÉNE! De nem így tesznek, hanem időt kérnek, ami semmi jót nem jelent. Válás/elhagyás lesz belőle.
    Az a legrosszabb, hogy ilyenkor a másik még reménykedik! Lásd témaindító esete, lásd én esetem stb.
  • Timikecuncika
    ergó arról van szó, hogy gyávák vagyunk, félünk...
    de amint látom itt a pasik a nőket akarják rossz színben feltüntetni, holott valljuk be a pasik sem szentek. Ha már nem akarom a kapcsolatot és csak azért vagyok a másikkal mert tudom, hogy szeret, akkor is elmondom, hogyan látom a dolgokat, hiszen más érzéseivel nem játszhatok. Legalábbis mindenkinek így kéne felfognia... szerintem.
  • Timikecuncika
    és mindez fordítva is igaz!!!
  • Jacky
    Dr. House nagy kedvencem nekem is! Mielőtt bejött volna a sorozat Magyarországra, már kitaláltam egy hasonló mondást: Ügyfél, tehát hazudik. (Ügyfélszolgálatos vagyok)
    Egyébként akkor jön ez a gondolkodási időt kérek dolog, mikor gyáva megmondani a másiknak, hogy kopjál le, mást akarok.
    Mert a másik még nagyon szereti ..
  • Rundstedt17
    jah tipikus női viselkedés gondolkodás alatt már összejön valakivel vagy már előtte meg van:D
  • Jacky
    Velem is ez történt. Időt kért, de csak azt jelentette, hogy talált magának egy szőke genyát, akivel a "gondolkodási idő" alatt összejött. És akit már előtte kinézett magának!!!
    Ha pár napon belül nem hiányzik neki a párja és nem megy vissza, abból már nem lesz semmi.
    Ja és 30 éven felüli vagyok.
  • Brolly
    "csak mi bonyolítjuk túl a dolgokat."
    jogos, a nők bonyolítják túl a dolgokat

#78: am ez is igaz, csak tudod mi a baj, hogy pont azoknak a lányoknak hazudnak akik meg se érdemlik és hát jön az általánosítás ebből meg a "minden pasi hazug".
  • Timikecuncika
    Mert a pasik nem szoktak a nők szemébe hazudni? Ugyan már! Dr. House szerint... "mindenki hazudik" :-)
  • Timikecuncika
    Úgy gondolom ha valaki időt kér gondolkodni az már jót nem jelent. Az embernek két választása szokott lenni leginkább...és az az igen vagy a nem.... vagy akarja a kapcsolatot vagy nem. Ennyi... csak mi bonyolítjuk túl a dolgokat.
  • Rundstedt17
    Örülök
  • Rundstedt17
    Lol én is összefutottam exxel ma délután ugyanaz,beszélgetni kezdtünk én tök laza voltam és teljesen rám kattant megint,az új csávó már nem kell neki....
  • sz4bolcs
    Mi ebből a tanulság? Kevés az idő, mindenki kérhet időt.