a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • csn tamás
    #138
    szoval. a 2 éves kapcsolatom után 1 héttel jöttem össze az emlegetett hölggyel. találkozgattunk s mindenben megfeleltünk egymásnak akkor még. lementem hozzá még mielőtt elutaztak s nagy eső volt este (pince tele meg minden)s nemtudtam hazajönni(nemis akartam de ez más kérdés)így ottragadtam. mondanom sem kell hogy együttaludtunk s onnan már nem volt megállás. olyan jo volt minden hogy nemhittem el. anyukája iszonyu kedves volt, öccsével is tökjol megvoltam. elutaztak egy hétre s mikor hazajött az egész hetet együtt töltöttük s utána is náluk voltam 1 hetet meg még lementem szoval az 1 honapbol itthon voltam kb 1 hetet persze összeadva a napokat. olyanok voltak a beszéletések s minden ami végülis minden vágyam volt. ugy gondolkozott ugy állt hozzám s terveimhez. ezért mondom hogy rengeteg kaptam tőle persze átvitt értelemben s nemis tudom lesz e még valaha ilyen. nekem minden tekintetben megfelelt a hölgy. persze még teljesen nem ismerhettem ennyi idő alatt. de jött egy pont amikor időt kért s elmondta hogy nincs bennem meg feltétlen az amit ő keres egy férfiben. mondtam hogy nemis voltunk még annyit együtt de ő így látta. s eltelt 2 és fél hét s mikor hazajöttem nyaralásbol megkérdezte mikor adhatja vissza a holmim. igy lett vége.
    volt vagy inkább vannak olyan pillanatok amikor magamat hibáztatom. szerettem volna olyan lenni ami neki megfelel. hibáztattam az életet.

    ez a legszarabb amikor neked jo a partner de te nemvagy jo neki. és nemtudsz tenni ellene...

    Elnézést ha eltértem a témától...

    ha gondoljátok leírom majd a 2 évest is akkor csak tényleg nemakarok nagyon eltérni a topik valodi mondanivalojátol