193
a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • Jacky
    #153
    Gondold el ha már egy kis Fatal szaladgált volna a lábaitok körül. Vagy a közösen felvett 20 éves hitellel a nyakatokon derül ez ki, a közös lakásotokban ..
  • [HUN]FaTaL
    #152
    Ez így van, de ilyenkor feltehető a kérdés, hogy mihez képest :) Járhattam volna sokkal rosszabbul is ez így van
  • Jacky
    #151
    Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te még olcsón megúsztad!
    Komolyan.
  • [HUN]FaTaL
    #150
    Tervek csak a fejemben léteztek, még ez a szerencse :) Idővel valószínűleg kiheverem...
  • Jacky
    #149
    Igen, csak ehhez tényleg idő kell. Attól függően, mennyire mély volt a kapcsolat, mennyi idő, energia, pénz, stb. volt benne, mennyire volt nagy a szerelem.
    Főként az elhagyott részéről ugye ...

    Na meg ott vannak a tervek. Az a legrosszabb, mikor tervezel, mert úgy gondolod, hogy 100%-ig megbízható a partner. Aztán akkorát koppan az ember mint ide Nagykovácsi!

    Tervezel házat, gyerekeket, elkezded megvalósítani. Mondjuk először a házat . Közben meg a másik benyögi: bocs, nekem időre van szükségem.
    - Anyád! (bocsánatot kérek mindenkitől, nem sértőnek szántam ezt most, hanem egy őszinte reakciónak)
    Ezt KÉNE mondani ilyenkor, de nem ezt teszik/tesszük általában, hanem próbáljuk "helyrehozni a kapcsolatot", ami az esetek 99%-ában nem megy, mert a másik részről ez nem pillanatnyi elmebaj, hanem már régóta érlelődött.
  • EnZsolt
    #148
    Hidd el, egy idő után annyira le fogod tudni szarni, hogy még magad is meglepődsz rajta.

    Lány: Időt kérek.
    Fiú: Én meg egy sört.
  • [HUN]FaTaL
    #147
    Hát az túlzás, inkább próbálkozom leszarni, hol sikerül, hol nem, de lesz ez még jobb is remélem
  • Jacky
    #146
    Na akkor már túl vagy rajta, úgy néz ki.
  • [HUN]FaTaL
    #145
    nem történt semmi különös, keresgélek, de nem érdekel már:D

    egyébként nem nekem mondta, hanem barátnőjének, de igazából a kutyát nem érdekli :D
  • woden
    #144
    na megoldódott már szerintem a dátumból ítélve... :P
  • woden
    #143
    hi mindenki.,
    ez a felejteni akar szöveg egy nagy kalap sz@r!!! simán vége.azért van a másikkal mert ő kell neki . ennyi. nyavajgás helyett te is menj és keress magadnak egy megfelelő párt.
  • Jacky
    #142
    Hívd fel és kérj tőle talit. Amikor találkoztok, mondd el, hogy mit érzel iránta. Ezt te tudod a legjobban.
    De mindenképp személyesen szerintem.
    Kérdezd meg tőle, hogy miért szakított veled. Mit szeretne?
    De azért éreztesd vele, hogy neked sem volt ám könnyű.
  • [HUN]FaTaL
    #141
    Na most tanács kéne :( Egy közös ismerősön keresztül kiderült hogy csak azért van a másikkal mert felejteni akar. Nem értem akkor miért szakított, és most kéne beszélnem vele de nem tudom mit tegyek vagy mit mondjak. Help me!
  • [HUN]FaTaL
    #140
    Hát ezt éreztem én is, ennél szarabb nincs is.
  • Jacky
    #139
    Igen, ez a legsz@rabb, amikor neked tökéletesen megfelel, úgy érzed megtaláltad a neked való párt és kiderül, hogy neki nem vagy jó.
    Ez a legrosszabb.
  • csn tamás
    #138
    szoval. a 2 éves kapcsolatom után 1 héttel jöttem össze az emlegetett hölggyel. találkozgattunk s mindenben megfeleltünk egymásnak akkor még. lementem hozzá még mielőtt elutaztak s nagy eső volt este (pince tele meg minden)s nemtudtam hazajönni(nemis akartam de ez más kérdés)így ottragadtam. mondanom sem kell hogy együttaludtunk s onnan már nem volt megállás. olyan jo volt minden hogy nemhittem el. anyukája iszonyu kedves volt, öccsével is tökjol megvoltam. elutaztak egy hétre s mikor hazajött az egész hetet együtt töltöttük s utána is náluk voltam 1 hetet meg még lementem szoval az 1 honapbol itthon voltam kb 1 hetet persze összeadva a napokat. olyanok voltak a beszéletések s minden ami végülis minden vágyam volt. ugy gondolkozott ugy állt hozzám s terveimhez. ezért mondom hogy rengeteg kaptam tőle persze átvitt értelemben s nemis tudom lesz e még valaha ilyen. nekem minden tekintetben megfelelt a hölgy. persze még teljesen nem ismerhettem ennyi idő alatt. de jött egy pont amikor időt kért s elmondta hogy nincs bennem meg feltétlen az amit ő keres egy férfiben. mondtam hogy nemis voltunk még annyit együtt de ő így látta. s eltelt 2 és fél hét s mikor hazajöttem nyaralásbol megkérdezte mikor adhatja vissza a holmim. igy lett vége.
    volt vagy inkább vannak olyan pillanatok amikor magamat hibáztatom. szerettem volna olyan lenni ami neki megfelel. hibáztattam az életet.

    ez a legszarabb amikor neked jo a partner de te nemvagy jo neki. és nemtudsz tenni ellene...

    Elnézést ha eltértem a témától...

    ha gondoljátok leírom majd a 2 évest is akkor csak tényleg nemakarok nagyon eltérni a topik valodi mondanivalojátol
  • Jacky
    #137
    Engem inkább a 2 éves érdekel, de jöhet ez is.
  • csn tamás
    #136
    ez azért durva volt...
    leírom majd akkor a sztorit közkivánatra...
  • Csak77
    #135
    "időt kérek" azaz "már mással dugok" :)
  • [HUN]FaTaL
    #134
    Oszd meg, bár segíteni nem tudunk szerintem :( Ahogy rajtam sem tud senki. Nekem egy két évesnek lett vége, azt se tudom mit kezdjek magammal.
  • csn tamás
    #133
    Ez nehéz és hosszu mese lenne de ha gondoljátok megosztom. Kicsivel több mint 1 honap volt de az rendkívül tartalmas volt és nagyon nagy volt a fellángolás mind a kettőnk részéről. Előtte volt nemsokkal egy több mint 2 éves kapcsolatomnak vége (én szakítottam, de ez is hosszu mese)de ez az egyhónapos kapcsolatom ugyérzem többet adott nekem mint a 2éves.
  • [HUN]FaTaL
    #132
    Üdv a klubban, nekem is két hete. Nekem is hiányzik, de ez van. Más mással van és általában ilyenkor ez a helyzet. Ha nem is fizikailag van mással a szünet alatt, de lélekben mindenképpen. Fel a fejjel én is próbálkozom. Mennyit voltatok együtt?
  • csn tamás
    #131
    hát nemtudom. talán nincs. de kitudja. hiányzik.
  • Jacky
    #130
    Üdv a klubban!
    Azt még tudnod kell, hogy ilyenkor általában már van egy másik fickó ...
  • csn tamás
    #129
    sziasztok! csatlakozom azon emberek táborához akik azt mondják, hogy ha időt kér egy hölgy akkor már annyi a kapcsolatnak. (2 hete tapasztaltam)
  • Jacky
    #128
    Már hogyne találnál!? 10 férfira jut 11 nő, szóval rád jut akkor 1,1
    A régit ne számoljuk, az már más vizeken evez. Viszont így rád vár valaki valahol, az tuti, csak meg kell találnod.
    Hajrá, előre!
  • [HUN]FaTaL
    #127
    Ha meg nem, akkor meg egyedül maradok így jártam.
  • Jacky
    #126
    Ugyanígy volt nálam is. Egy kis idő és kihevered. Így van, találsz jobbat.
  • [HUN]FaTaL
    #125
    Na visszavittem a cuccait, gondoltam hogy valaki más van a háttérben mert már van valakije. Két év után, két hét alatt:D Biztos nagyon szerethetett, de mindegy, majd találok jobbat.
  • [HUN]FaTaL
    #124
    Tévedtem, nagyon is tapasztalt vagy, és igazad van:)
  • salsoul
    #123
    Voltam.
    És tisztában vagyok a szerelem tulajdonságával.
    Amíg tart mindenki vak.
    Nem egymást szeretik a felek, hanem azt amit egymásba vetítenek.
    Aztán idővel egyre inkább fogy a vetítés, és egyre inkább felszínre tör a valóság.
    És ez a kapcsolatok legkritikusabb pontja.

    És ha két ember mégsem kompatibilis egymással akkor meg kell szüntetni a már (elég ha csak egyik fél számra) terhessé vált kapcsolatot. Mert semmi jó nem fog belőle kisülni. Illúziók ide vagy oda... Vagy te mit gondolsz erről?

    Azt is érdekesnek találtam, hogy a szerelmesek nem fordítanak egymás megismerésére időt...
  • Jacky
    #122
    salsoul én befejeztem veled, mondtam már. Nem kérek semmiféle véleményt a hsz-eimhez tőled. És nem is veszem figyelembe többé.

    Fatal: Tegnap még akartam írni, de már fáradt voltam hozzá. Nekem az nem tetszik ebben a történetben, hogy tuti nem ott lett ilyen a lány, biztos volt ennek valami előzménye. Nem hiszem el és olyan nincs is, hogy egy nyaralás első napjai alatt jön rá, hogy nem biztos hogy szeret. Tudta ezt már előtte is, de mégis elment nyaralni veled! Sajnos ez van.

    Azt mondják a 7. év a kritikus a nagy szerelmeknél. Valahol meg azt olvastam, hogy 3 év max egy szerelem "kihordási ideje", aztán megszűnik és marad a szeretet, tisztelet. Jó esetben.
  • [HUN]FaTaL
    #121
    "Miért kell így összeomlani egy szakítástól?"

    Voltál te már szerelmes? Mert szerintem soha.
  • salsoul
    #120
    Jó hülyének lenni nemigaz?
  • Jacky
    #119
    114-esben: "Miért kell szakítás után hülye p*-ni azt akit szeretünk?"
    Ezt te kérdezted.

    Nem ő mondta hogy Hp, hanem én, amiért ilyen körülmények között szakított. Nem én szerettem a lányt teeeee!
  • salsoul
    #118
    Az olvasásról annyit, hogy hol mondtam én, hogy fatal mondta hogy h.p. a csaj?
    Ott oldalt lennt volt, hogy:
    Válasz 'Jacky' üzenetére (#110)
    Válasz 'Jacky' üzenetére (#113)
    A félreértés abból fakadt, hogy Fatal elsiklott efelett.

    Az én szegénységi bizonyítványom hmmm... már nem is tudom hányadik lesz.
    Azzal tapétázok
  • Jacky
    #117
    Mi mást mondjak arra, aki a barátjával történő nyaralás kellős közepén ilyeneket írogat egy ismerősének?
    Teljesen megértem, hogy Fatal nem akart bizonytalanságot ebben. Én is ezt tettem volna.
    És ha vetted volna a fáradságot arra, hogy egyáltalán elolvasd normálisan és értelmezd, akkor rájöttél volna hogy én mondtam azt, hogy HP a csaj és nem Fatal. Nem az én barátnőm volt!
    Egyébként meg teljesen átmégy már olyan szintre, hogy mindenbe belekötsz amit írok. Nem veszed észre magad?
    Saját magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt ebben a topicban is meg a többiben is ahol kizárólag velem kötözködsz.

  • salsoul
    #116
    A post leginkább Jacky-nek szólt, mert ó mondta hogy az ilyen az h.p., elront mindent stb.

    "A visszalépés nem mindig hűtlenség. A lemondásban olykor több a szerelem, mint a makacs, veszélyt hozó ragaszkodásban."

    Szeretni birtoklás nélkül is lehet a másikat.
    Anélkül, hogy magamnak akarnám.
  • [HUN]FaTaL
    #115
    "Lehet hogyha nem csinált volna ekkora ügyet abból a pár sorból még mindig együtt lennének, és a lány is megondolta volna magát."

    Lehetséges, de nem hiszem előtte nem találkoztunk egy hónapig mert vidéken volt gyakorlaton. Én nem csináltam nagy ügyet belőle, megkérdeztem mit érez, mit szeretne akkor mondta a szünetet.

    Türelmetlen voltam, ez így van.

    "Miért kell így összeomlani egy szakítástól?"
    Mert szeretem, ilyen egyszerá.

    "Miért kell szakítás után hülye p*-ni azt akit szeretünk?"
    Én ilyet nem mondtam, de mégcsak nem is gondoltam.

    "Miért nem lehet szakításkor is ember módjára viselkedni, még akkor is ha esetleg a másik nem úgy viselkedik?"
    Úgy viselkedtem, legalábbis úgy érzem. Nem üvöltöztem, nem csapkodtam, nem kiabáltam, kultúráltan próbáltam beszélgetni. Ő nem akart, megértem.

  • salsoul
    #114
    Jó, és?

    A lány nem tudta pontosan, hogy mit érez.
    Fatal ettől türelmetlen lett és bepipult, és ezzel borult a bili.
    Talán több türelmet kellett volna tanúsítania...

    Lehet hogyha nem csinált volna ekkora ügyet abból a pár sorból még mindig együtt lennének, és a lány is megondolta volna magát.

    Miért kell így összeomlani egy szakítástól?
    Miért kell szakítás után hülye p*-ni azt akit szeretünk?
    Miért nem lehet szakításkor is ember módjára viselkedni, még akkor is ha esetleg a másik nem úgy viselkedik?