• who am I 7
    #7
    "értelmi színvonal megint a tetőfokon... "

    Igen?Jó, akkor már légyszíves sorold pontosan a fixeket az újításokat és a kompatibilitási gondokat, h mit csináltak meg milyen nagy programokkal műxik minimum olyan gyorsan mint az xp (TUdok párat amivel összeakad eleve + min. 40%kal lassabb,+ a memória felhasználás megint elbaxott).Az meg, hogy hülye vagy arról nem tehetek.Próbálják?Akkor most ezzel oldják meg, vagy csak próbálják te sügér?Mert, ha ezzel 100% megoldják akkor mondok csak ellent magamnak.De te nem ezt mondtad...szóval igen, a színvonal megint csak a béka segge alatt.És én meg úgy számolom, h ezzel NEM oldják meg.És nagyvalószínűséggel nekem lesz igazam TE SG CSILLAGA SZELLEMI mélyrepülő.A másik meg, h jön a win 7-es is és a dx11is a jövőben és a vistát nem épp hosszú távra tervezték.ÉÉÉÉSSSSS AKKOR még nem beszéltem a játékokról.Megemlítenéd milyen FULL dx10.1-es játékok vannak a piacon, ami nem "hekkelt" dx9-es?és nem az nv által lefizetett cégek készítették?Hányat tudsz mondani ami megjelenik minimum fél éven belül és minőségi termék lesz?

    primitív szinvonal...birom az ilyen korlátolt pirossegűeket.