• Gabesssz
    #180
    Olvasd tovább amit írtam barátom ,
    ' és innentől az egész túl relytályes hogy tudjuk mi volt és hogy mi van ezért ez a sok vallás és tudomány , mert nemtudjuk miért is vagyunk , és ez az egész honnan van. "
    Látod egy szóval se mondtam hogy valaki intett csak annyit hogy nemtudjuk de keressük a választ amit ki így ki úgy megtalál .
    mellesleg a bibliában legalább annyira nemhiszek mint te :)
    A Galaxis-galaxisok nem egyenlőek a naprenszerrel, szerintem. értem én ezalatt olyan dolgok ha x-nél többel mész nem öregszel , fekete lyukak stb, olyan erőhatások amiket nemtudnak megmagyarázni .
    Másik dolog hogy eggyesek szerint a holdraszállás sem történt meg csak egy stúdióban felvett felvétel ( erről könyv is készült ) de ezeket ne vedd újra készpénznek ezek csak alternatívák mindenesetre láttunk már csunyább politikai átverést is.. Persze most van űrutazás de attól az még lehetett kamu .
    Hát ez a 10-ezer éves dolog ez igencsak baromság nemtudom melyik vallás mondja de amelyik ezt mondja azt nyugodtan ellehet szerintem felejteni mint értelmes hitet.
    Igen és szerintem abban is igazad van hogy a legtöbb vallás népbutitás vagyis egy adott csoport érdekeit szolgálja.