Angol tini-sorozat 18+ módra
  • N o N a m e
    #1480
    Most néztem meg én is az utolsó részeket (a délután nem volt internet, így fogtam neki, hanem lehet a karácsonyi szünetig porosodtak volna az epizódok :D), nekem tetszett az évad. Nem volt igazi Skins de jó volt. Mondhatnám, hogy velük együtt nőttem fel és átérzem a helyezetüket de nem tudom, mert velem nem történtek olyan dolgok amelyeken a három generáció végigment. De mégis velük nőttem fel, mert azt hiszem a 2. évadtól kapcsolódtam be a sorozatba, 15-16 éves koromban. A 6 Skins évad számomra úgy maradt meg, hogy a kis kamaszok, tinédzserek folyamatosan buliznak, kábítószereznek és dugnak miközben leszarnak mindent mert fiatalok és YOLO. Aztán itt jön a 7. évad amikor felnőnek és minden amit eddig tettek az ott van bennük, minden amin átmentek arra emlékeznek, jó és rossz dolgokra és minden cselekedetükért vállani kell a felelősséget, most nem olyan könnyű csak úgy továbblépni és leszarni mindent. Rendes befejezést vártunk, lezárást? Mégis hogy? Csak akkor lehetne teljesen lezárni ha mindenki meghalna azt pedig mindenki utálná. Az élet megy tovább ahogyan eddig is. Én tanításként tekintek a 7. évadra és igenis tetszett. Cassie helyett inkább Sid vagy Jal története érdekelt volna jobban de így is elégedett vagyok. Hiányozni fog a sorozat és egészen biztos vagyok benne hogy még párszor újra fogom nézni az elejétől a végéig.