1492

Angol tini-sorozat 18+ módra
  • rooney8
    #1492
    #1487
    bár ez sem mai kép:D
    Utoljára szerkesztette: rooney8, 2015.11.14. 01:44:43
  • ToCsEk
    #1491
  • ToCsEk
    #1490
    Effy
  • rooney8
    #1489
    egy részt sem láttam, nem is túlzottan érdekel, de miatta megnézem
  • ToCsEk
    #1488
    "Effy (Kaya Scodelario) lesz a Karib-tenger kalózai 5-nek a főhősnője.
    A filmből nem hiányozhat Johnny Depp és Geoffrey Rush, elátkozott bolygó hollandiként tér vissza Orlando Bloom, az új főgonoszt pedig állítólag Javier Bardem fogja alakítani. A rész teljes címe Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, a rendezőpáros pedig Joachim Rønning és Espen Sandberg lesz.
    A tervezett bemutató Amerikában: 2017.07.07."
  • rooney8
    #1487
    még mindig
  • ToCsEk
    #1486
  • ToCsEk
    #1485
    lessétek meg about time-ot benne van ALO :D
  • rooney8
    #1484
    még mindig
  • ToCsEk
    #1483
    Effy
  • Konyigery
    #1482
    Effy helyett is jöhetett volna más egész nyugodtan :)
  • LaszloLedzenyi
    #1481
    Cook-os részek jók voltak,az Effy-s se volt rossz, Cassie az elég gyenge volt, lehetett volna más helyette vki más, illetve lehetett volna a hagyományos évad elrendezés így más szereplőket is láthattunk volna. De hát vége....
  • N o N a m e
    #1480
    Most néztem meg én is az utolsó részeket (a délután nem volt internet, így fogtam neki, hanem lehet a karácsonyi szünetig porosodtak volna az epizódok :D), nekem tetszett az évad. Nem volt igazi Skins de jó volt. Mondhatnám, hogy velük együtt nőttem fel és átérzem a helyezetüket de nem tudom, mert velem nem történtek olyan dolgok amelyeken a három generáció végigment. De mégis velük nőttem fel, mert azt hiszem a 2. évadtól kapcsolódtam be a sorozatba, 15-16 éves koromban. A 6 Skins évad számomra úgy maradt meg, hogy a kis kamaszok, tinédzserek folyamatosan buliznak, kábítószereznek és dugnak miközben leszarnak mindent mert fiatalok és YOLO. Aztán itt jön a 7. évad amikor felnőnek és minden amit eddig tettek az ott van bennük, minden amin átmentek arra emlékeznek, jó és rossz dolgokra és minden cselekedetükért vállani kell a felelősséget, most nem olyan könnyű csak úgy továbblépni és leszarni mindent. Rendes befejezést vártunk, lezárást? Mégis hogy? Csak akkor lehetne teljesen lezárni ha mindenki meghalna azt pedig mindenki utálná. Az élet megy tovább ahogyan eddig is. Én tanításként tekintek a 7. évadra és igenis tetszett. Cassie helyett inkább Sid vagy Jal története érdekelt volna jobban de így is elégedett vagyok. Hiányozni fog a sorozat és egészen biztos vagyok benne hogy még párszor újra fogom nézni az elejétől a végéig.
  • Janika114
    #1479
    Egyetértek veled teljesen
  • Konyigery
    #1478
    Alapból hülye ötlet volt ez a 3X2 rész, mintha elfelejtették volna az alapkoncepciót amitől sikeres lett ez a sorozat, hogy maga a közösség, mindenki együtt volt az ami miatt beleszeretett a sok kis félérett-érett fiatal (mondjuk picit dühös is vagyok emiatt a sorozatra, sajna sokan szinte követendő példának veszi amit itt megismert életvitelt, a sok műdrámát stb.). Több részen keresztül belecsöppentünk egy kis baráti társaság mindennapjaiba, szinte a részünkké váltak, jó hogy néhány ügyes hatásvadász csavarral (halál, bénulás) nagy hatást tudtak ránk gyakorolni. Na ez itt nem működött, itt is bepróbálták a kis cseleiket, de mivel nem hagytak elég időt, hogy beleéljük magunkat, egyáltalán nem tudták ugyanazt a sokkot előidézni, lapos volt a történet, érdektelen karakterek, kapkodás. Cook két része tetszett, de ezt leginkább csak magának a karakternek köszönhetik, a másik négy meg úgy volt fölösleges ahogy volt. Ha esetleg több régi karaktert visszahoztak volna akár működhetett volna is a dolog. Nekem a 4ik évad zárójelenetével, ami talán az egyik legbriliánsabb befejezés amit valaha láttam O'Connell ordításával, ért véget ez a sorozat!
  • ToCsEk
    #1477
    [spoiler] nah vége 7.évadnak első 2rész elment, 3-4et skippeltem meg nem nézem soha nem érdekel gyök2 cassie szenvedései, 5rész gecijó volt végre valami régi skins feeling de hát a 6.rész egy zsákfos volt most komolyan? mi volt ez... Emma-t nagyon sajnáltam :( Charli meg szimplán kapja be...
  • Janika114
    #1476
    Hát én nagyon megbántam hogy megnéztem a 7.évadot, nálam teljesen lerombolták azt amit felépítettek a 6 évad alatt, még ha az utolsó generáció nem is volt annyira tökéletes. Cook volt a kedvencem de hát az ő két részét is untam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem olyan érzésem van mintha valami nagyot akartak volna húzni itt a végére, ezzel a kinyírunk egy csomó mindenkit dologgal, de nekem nem jött be, az se érdekelt volna ha a Charliet is kinyírják nem váltott volna ki az se semmilyen érzést belőlem, hiszen ezekhez a karakterekhez nem is tudtam kicsit se kötődni, meg se ismertük őket igazán, a vége se tetszett kb megcsinálták ugyanazt mint a 4. évadzáróban, még a szöveg is hasonló volt... nekem már mindegy mi lesz velem, meg h én vagyok Cook... Számomra annyi volt a rész hogy meghalt pár érdektelen ember, majd lemásolták a 4. évadzárót.
    Tudom hogy sokan nem értenek velem majd egyet, de nekem nagy csalódás volt, pedig anno legnagyobb kedvencem volt a Skins.

  • akyyy
    #1475
    most fejeztem be az 5. évad daráját, hát olyan semilyen volt az egész évad, eddigiek közül a legszarabb. az utsó rész nem volt rossz, de kb az öösszes olyan volt hogy alig vártam h vége legyen.

    eddig a legjobbak a 3. meg a 2. évad volt, meg azért az első se rossz. meg persze a 4. évadzárója se volt semmi :D

    persze ott van még az 6. évad meg az us, amit sztem nem fogok elkezdeni, folytatás nemtom mikor lesz :)
  • milk4
    #1474
    Gondoltam, hogy a végén ez lesz. Sajnálom a kiscsajt és sajnálom, hogy ez volt az utolsó skins epizód.
  • ronihun
    #1473
    Király volt, végig lekötött az első Rise rész, következő nagyon várós, bár mindig is szerettem Cook részeit, meg magát a karaktert, de eddig a hetedik évadból szerintem történetben is ez a legizgalmasabb.
  • [HUN]FaTaL
    #1472
    Na, ennek volt egy kis Skins hangulata :)
  • milk4
    #1471
    Na ennek a résznek megvolt az a skins vibe-ja.
  • Konyigery
    #1470
    Hát ezek eddig elég unalmas részek voltak. Már nem tudom komolyan venni ezeket a vérrel verejtékkel csiholt drámázásokat, komolyan volt ahol felröhögtem :D Nade Cook-ban a bizodalmunk. :D
  • stargatelost
    #1469
    Szörnyű volt, unalomtenger... de végre vége. Cassie rajongók biztos élvezték.
  • [HUN]FaTaL
    #1468
    Én sem sokat, azt sem értem mit akartak ebből kihozni.

    Remélem a Cookos részek jók lesznek :D
  • milk4
    #1467
    Nem értettem semmit az egész részből... Na, legalább következő epizód Cook:P
  • stargatelost
    #1466
    Sose kedveltem Cassiet, így ez a rész nekem is unalmas volt :S És szörnyű, hogy nem bírtak senkit visszahozni a csapatból :S
  • milk4
    #1465


    Uncsi volt.
  • passatgt
    #1464
    nem sitcom, hanem dráma

    lezárást meg mindenki gondolja tovább saját maga
  • ToCsEk
    #1463
    hát ez a rész 1 foshalom volt szerintem, következő 2rész meg főleg nem érdekel, cassie karaktere szánalofsovolt :D azért nagy duzzogva megnézem
    nah jah hát ez a lezárás érdekes, ténlyeg lehetett volna egy lezáró 3 de hát na, vagy akkor teljesen más storyt kellett volna elképzelni erre a 2 részre szerintem
    akár lehetett volna egy feel good skins lezárás, valamelyik évad szereplőivel első vagy 3évadéval, felnőnek oké mindenki dolgozik éli az életét de összeröffenek és csinálnak valami skin feelinges jóságot
    első évadba mekkorát röhögtem már mikor belehajtottak csatornába autóval
  • rooney8
    #1462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez most így mi? ennyivel lezárták és kész? csomó kérdés maradt. mi lesz Effyvel? mi lesz Dommal? Mi lesz Emilyvel? és még sorolhatnám a neveket, mert hogy ezt nagyon nem zárták így le. ettől függetlenül maga a rész tetszett, de még egy záró rész kellett volna. így kicsit keserű a szám íze. remélem Cook sztoriján nagyot dobbantanak, mert Cassie engem annyira nem hoz lázba.
  • Janika114
    #1461
    Egyetértek azzal h ez nagyon félrement, teljesen jogosak a kérdéseid... Én tartom magam ahhoz amit első rész után is írtam, nekem nem nyerte el annyira a tetszésem, talán ha el tudnék vonatkoztatni a régi skinstől akkor jobban bejött volna. A következő rész félperces előzetese alapján az se hozott lázba..
  • stargatelost
    #1460
    Hát izé... ha ezzel a Fire-rel készítő valamit le akart zárni, az nagyon félrement .
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi lesz szegény Emilyvel, hogy dolgozza fel? Mi lesz Effyvel a börtönben?


    Ettől függetlenül nekem bejött ez az Effy sztori, szerintem egy jó dráma volt, és megmaradtak a Skinses vonások, persze komolyra hangolva.
  • stargatelost
    #1459
    Nyilván nem egy első évados kaszát kezd el nézni az ember. Meg ahogy az esetek többségében, itt is az eredeti, tehát az UK a jobb.
  • rooney8
    #1458
    ezt
  • lucifer9393
    #1457
    Mit értetek us változat alatt?
  • ToCsEk
    #1456
  • ToCsEk
    #1455
    én megnéztem us félét is nem rossz az annyira ám
  • kommersz
    #1454
    Hulye kerdes.Termeszetes az angolt.
  • balintk
    #1453
    Hi.
    Angol vagy US változatot érdemesebb nézni?