Angol tini-sorozat 18+ módra
  • Konyigery
    #1478
    Alapból hülye ötlet volt ez a 3X2 rész, mintha elfelejtették volna az alapkoncepciót amitől sikeres lett ez a sorozat, hogy maga a közösség, mindenki együtt volt az ami miatt beleszeretett a sok kis félérett-érett fiatal (mondjuk picit dühös is vagyok emiatt a sorozatra, sajna sokan szinte követendő példának veszi amit itt megismert életvitelt, a sok műdrámát stb.). Több részen keresztül belecsöppentünk egy kis baráti társaság mindennapjaiba, szinte a részünkké váltak, jó hogy néhány ügyes hatásvadász csavarral (halál, bénulás) nagy hatást tudtak ránk gyakorolni. Na ez itt nem működött, itt is bepróbálták a kis cseleiket, de mivel nem hagytak elég időt, hogy beleéljük magunkat, egyáltalán nem tudták ugyanazt a sokkot előidézni, lapos volt a történet, érdektelen karakterek, kapkodás. Cook két része tetszett, de ezt leginkább csak magának a karakternek köszönhetik, a másik négy meg úgy volt fölösleges ahogy volt. Ha esetleg több régi karaktert visszahoztak volna akár működhetett volna is a dolog. Nekem a 4ik évad zárójelenetével, ami talán az egyik legbriliánsabb befejezés amit valaha láttam O'Connell ordításával, ért véget ez a sorozat!