akció-RPG
  • DavidCooper
    #125
    Személyes vélemény a játékról, azoknak ajánlott akik már végigjátszották, vagy nembírják megállni, hogy elolvassák.

    Ami azt illető magávalragadó kis game. De nagyon lineáris... Nemlehet érezni a "felsőbbrendűséget". Csak a fegyverekben testelül meg a földiek előnye, de mivel limitált a lőszer (kivéve a földi nyílpuskához) nemis használtam őket. Mindig a végső csatára tartogattam a lőszereket, amikor is elhasználtam 10 kemény energiacellát. :D
    Ettől függetlenül nagyon tetszett, sőt nembírtam abbahagyni, de sajnos túl rövid és nemderül ki milesz cselekményeink globális következménye csak egy kis beszámolóban, ami nekem kevés. A birtok menedzsentnél valami Neverwinter Nights 2 felé kis építgetős, továbbfejlesztős, besorozós, katonafejlesztős (minden katona a végén földi szkaanderruhába rohangálna :D ) dolgot vártam. Tehát ottse volt értelme annak, hogy a báró lettem. Csak ugye az előjogok, meg ért valamit, hogy Donnak öltöztem. A végefelé már az átöltözködés is felesleges. Jónak indult játék, remek történettel, annál több logikai hibával és buggal. Kíván magának egy folytatást, ami nemhiszem, hogy lesz. :(