Magyar Állami Vasutak
-
megalodon #61 Én azt nem értem hogy mire kérnek 250ezret fejenként!?Cargo)
Ez olyan mintha a cégemnél sikerül valamitöl megválnia a vezetöségnek éserre mi dolgozók kb 600an követelünk belöle valamit! Hát mire fel??Eladták jolvan ennyi!Miért járna? Benne van ezeknek a munkaszerzödésében,hogy minden nagy haszon után amit a cég kaszál valamit a munkásoknak is kell perkálni?
Azthiszik mert állami cég már mindent lehet! Magáncégnél ugy kibasznának ahogy kell!
Itt is kikéne sok sok embert amint vége a sztrájknak!Valami indokot keresni amibe nem lehet belekötni de azért tudják,hogy példát mutatnak,hogy igy jár aki szarakodik!
Meg persze a szimuláción hányan megbuktak,hogy nemtudnak mozdonyt vezetni!? Mégis kaptak még 2 esélyt!Örülhetnek,hogy nem bocsátották el már az elsö után!
Az se elég hogy közeli családtagok(gyerek-feleség) ingyen utazik vasúton,HÉV-en BPen kivül,Maharton,Állami erdei vasuton.