• Blackdog
    #1122
    Sziasztok!
    A tegnapi nap folyamán nekem is sikerült csinálnom egy ilyen FreeTrack-es sapkát, a 4 ledes verziót választottam. Eléggé tetszik a működése, már amikor hajlandó rendesen működni.
    Egy Microsoft HD 5000 webkamerám van, ezzel próbálom használni. Mikor elindítom a webkamerát, rendben működik minden (29-30 FPS), azonban ahogy átváltok egy másik alkalmazásba a FreeTrack-ről, lemegy a webkamera FPS-e 7-8-ra és kemény 1-2 másodperces késleltetés van a valóság és a webkamera képe között. Van amikor nem is kell ablakot váltani, szimplán fényviszonyok változásakor is eljátssza. Hiába állítgatom a webkamera beállításait, semmi változás. Ez mitől lehet?
    A webkamera színmodelljei között YUY2 és RGB24 van csak, mindkettővel ugyanazt produkálja. Felbontást 352*288-ra szoktam állítani.
    Talán összefüggésben van, hogy amint elindítom a kamerát, a rundll32.exe folyamat proci használata 40-50 % lesz.
    Eléggé elkeseredtem, mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott, de semmi javulás. Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm!