digi
  • balu999
    #3095
    Vasárnap találkoztam először a digi pppoes-s netjével.

    Szerintem egy fos ez a panelos pppoes- digi szar.
    Bazzeg t-home drága de frissen telepített pc-be feldugom a kibaszott net kábelt és van net.
    Ennél fosnál nem bazzeg még sp1-et is fel kell rakni , hogy be lehessen állítani ezt a szar netet bazzeg.

    Akár mennyre drága a t-home bazzmeg ott legalább nem kell minden bekapcsolásnál külön csatlakozni a fos routerükre .

    Kolléganőmnél telepítettem gépet , előtte soha nem találkoztam ezzel a fajta fos megoldással , hogy a kibaszott panelban 1 db kibaszott központi fosrouter van .
    Telepítés után szembesültem,hogy addig nem lesz net míg nincs sp1 legalább felrakva gépre.Ezt a szart.Persze nem volt nálam sp1.Nem is gondoltam rá , hogy ez a baj .
    Felhívtam digiéket erre a balfasz állatja azt mondta ,hogy töltsem le netről az sp1-et .Igen bazzeg a töltsek a nem létező netről egy frissítést ,hogy legyen net.Bazzeg.

    Ok , még egy kör . Másnap vittem cd-n sp1-et .Felrakom erre meg a fostos digi hálózata szart be .A KURVANYÁDAT.
    Mehetek vissza a nyugdíjas kollégámhoz megint mert van egy szűz winfos a gépen mert a szerencsétlennek fingja sincs , hogy szedjen le egy kibaszott vírus írtót.

    digi a KURVANYÁDAT.Meg annak a telefonos köcsögnek is a kurva anyját aki nem képes felfogni , hogy ha nincs net akkor nem tudok letölteni .