• Bagoly000
    #11
    "vagy ms-nek dolgozol vagy nem érted."
    Tanulo vagyok, nem értelek. (és sztem nem én vagyok a hülye, de egoista lehetek)

    "ha le lenne védetve akkor hogy működhet kismillió másik oldal ami videókat oszt meg? és mennyi pereskedést indítottak lopás miatt?"
    csak a youtube név van levédetve nem?

    "és mennyi pereskedést indítottak lopás miatt? "
    honnan tudjam, nemhiszem hogy youtube miatt egyet is. ha tudsz egyröl példával igazold már lécci.


    "pont azért maradtak nálluk mert valamit jobbancsinálnak mint a konkurencia."
    másik ok az is lehet hogy régebb ota van fenn a világhálon(youtube), Nem feltétlenül a legjobb, van másik is.


    "Vagy szerinted milyen elven működik a metacafe, stb olalak? mind kitalált egy teljesen új korszakalkotó megoldást???? "
    asse tom mi a az. megkérdöjeleztem?


    "Directx mikor kihozták olvass utánna néhány cikknek miket csinált az MS és hogy sajátította ki ezzel a játékokat a saját oprendszerére."
    Én nem azt mondtam hogy tisztességes modszerekkel kell csinálni dolgokat ahhoz hogy jobb legyél mint a konkurencia. Azt mondtam egyszerüen hogy egy szabadalommal sok pénzt leeht keresni.

    "Ha szerinted rossz az OpenGL akkor megkérdezném hogy miért azt használ az összes grafikus progi, munkaállomás, stb."
    Mondtam én ilyet? olvasd vissza, játékokra utaltam! Akkor már hány játékos használ directx et? a legtöbbjük!


    "Az SGI gépek szerinted mennyi directx-et használnak?"
    Honnan tudjam? ha semennyit, akkor azér nemlehet velük jáccani normális játékokkal.


    "Egyetlen gond a piac befolyásolása volt. Ez kb olyan mint ahogy a náci propaganda működött."
    Nem olyan. A nácikat ne szidd...



    Na szoval minek ide ez a sok sor.

    Azt mondtad: "Semmi értelme nincs, max hogy megakarod magad kímélni a további fejlesztéstől, és mindenki neked fizessen ha bármi hasonlót akar csinálni."
    (szabadalmakrol beszéltél asszem)

    Akkor erre montam: "Semmi értelme nincs, de azért ideirod az értelmét az egésznek.
    (...)
    A pénz"

    aztán má nemtom hogy jönnek ide a youtube meg nemtommi...