• mucsácsó
    #77793
    nálam is sima verza volt, szintén CD Galaxis asszem - ha jól rémlik, 12-13k volt, és egyetemistaként kuporgattam akkor még össze rá :D
    szintén vizsgaidőszak előtt/elején álltam én is, úgyhogy nem éppen használt a félévemnek, de imádtam :)
    engem már a betája is megvett kilóra, úgyhogy epekedve vártam. imádtam a dobozát, a mai napig megvan, rohadt jó kiadás volt, hogy ilyen kihajtogathatóra csinálták -- maga a játék azért már dobta a hibát első pár napban, nem a legstabilabb volt, rengeteg sorbanállás, rubberbanding és laggok, valamint random pár órás rollbackek... de ezeket leszámítva nagy élmény volt :)
    az Inferno fokozat az kb. játszhatatlan volt, 1-2 hitből leszedett egy random mob Act2-3-ban - nyilván át is lett alakítva idővel az egész nehézségi szint + tormentek.. :D jaaa, és az RMAH....... :) egyszer megtámogatta az egyetemi létemet, mert kb visszajött a játék ára, úgyhogy ezúton is köszi annak az ínyencnek, aki megvette a neheznen kifarmolt zöld cuccot tőlem :D

    A Torchlight és/vagy WoW grafikai kinézet az nekem is szúrta a szememet (habár az Act 1 temetős részei sztem elég jók voltak az elején), nem hiába terjengett a "nem elég darkos" duma :D

    összeségében elég jó gém volt, azért bele-bele csusszant párszáz óra, hasonlókat remélek a D4-től is! :)