• Ragnar360
    #1308
    lol, rányomok battlenetre, és azt adja ki hibának, hogy nemtudja ellenőrizni a verziót...tölt egy keveset és kiírja...

    ShailHulud: az nekem is feltünt, lehet van benne vmi...
    ___
    wall of text - diablosok tessék elolvasni :d

    Nyomtam vagy félórát a singlet, de nincs már nekem türelemem felhúzni újra a karit :) Igazából a sztori ami kicsit ködös azt majd netről kivesézem, karit meg tőtök majd le vhonnan

    Emléxem anno nagyon toltuk...full tápoltuk a karikat aranyozott cuccokba...Diablot ököllel üttük agyon meg ilyen jóságok...aztán mikor bementünk az 1ik PC klubba és mind1ik gépen a Diablo ment és igy nézegette az inventoriját azt ott voltak a charmok rávitte a kurzort és fél/egész képernyöt beterítette az item leírás...FULL TÁPOLTA a gémet ez a Set mod (elvileg igy hivták) viszont JÓVAL NEHEZEBB is lett tőle, meg olyanok voltak, h Act1 be Druida farkasai is jöttek, akkor act3ba vérgólemek meg ilyen jóságok...legdurvább az volt, hogy mikor már fulll a lootra mentünk és állandóan öltük a 3 barbárt act 5-be set modon, lecsaptuk a 3-at Nightmaren v Hellen megnyomtuk az ALT-ot és az egész képernyö tele volt az item nevekkel.
    Bexarás miylen jó volt...mondjuk a 3 barbáros fight elég durva volt igy, a többire nem emléxem...mind1, szal ezek a barbárfivérek hányták az aranyozottat, meg a fullos setitemeket kifelé...
    Nagyon nagyba toltuk...karikat floppyn vittük állandóan :DDD
    Sajna akkoriban még az internet annyira távol állt tölünk mint csecsemőnek a szalonna :)
    _______

    Szóval Battle.net-en nagyvonalakban h müxenek a dolgok, azt vágom, h együtt lehet menni kalandozni, meg ilyenek...nem sokat toltam mert, mert... annyi maradt meg ami szar volt, hogy ha nekem nem volt meg az Act 2 nemtudtam átmenni, a többiek meg ott kószáltak...jó elvileg kivan írva, h milyenbe van csinálva de akkoris összevisszaság volt egy kicsit.
    A DUEL (PvP)-t nem igazán tapasztaltam, youtubeon néztem videókat de nem volt vmi nagy szám igy...össze vissza button smashing egérrel, Nekró, nyomja ezerrel a spellt akárcsak a Sorceress... portálgatnak...semmi face to face...PEDIG igencsak érdekelne hamár egy ilyen gém, akkor legyen jól megcsinált duel rész is, de mondom nem sokat láttam belöle, szal megköszönném, ha vki felvázolni mi is a fő célja a Diablo-nak Battle.net-en

    Na igy röviden ennyi :)