• Kagemusha
    #133
    1. Ha neked ez sértés... mellesleg a felhasználói adataidból ez következik, tehát mire fel a reklamálás?
    2. Nem vagyok kevésbé magyar, mint te... mellesleg semmit sem tudsz rólam, tehát mire alapozod a kijelentésed?
    3. Kettőnk vitája nem a közösség dolga. Felesleges belevonni harmadik fele(ke)t, semmi közük hozzá! Arról nem is beszélve, hogy ne játszad a fogadatlan prókátort!
    4. Beszélni? Viselkedni? Érdemben nem reagáltál a hozzászólásaimra, csak sértegetni tudtál... Szerinted ez az intelligens, kultúrált vitatkozás?
    5. Halvány lila dunsztod sincs, mit értettem az alatt, hogy "katolikus, hitgyulis, egyre megy", de ezt is jobban tudod, mi? Fogalmad sincs, hogy az összes vallás, legyen az mohamedán, keresztény vagy azokon belül bármely szekta, számomra az ostobaság netovábbját jelenti, de szerinted csak fikázom őket...
    6. szegénységi bizonyítvány? Mert rühellem és gyűlölöm az összes vallást? Fogalmad sincs, miről beszélek... és meg sem próbálod elképzelni az okokat, hogy miért is érzek így, de szerinted csak fikázom őket...
    7. Nehézséget okoz az állócsillag fogalma? Nem vagyunk egy szinten a vitához? Mi vagy te? A bölcsesség kútfője, akihez senki nem ér fel? Olyan magas piedesztálról nézel le, hogy számodra én egyszerű halandó, már nem is látszom? 8. Végül: ha együtt őriztünk volna libát, akkor talán lenne jogod mutogatni, így viszont...