• jhetedikj
    #34
    Én olcsó laptopot vettem(spárba volt 110-ért még nyáron,már nem kapható egyébként),de úgy látszik sikerült kifognom,mert nem sok gond van vele,még ilyen 50 forintos bizbasz is van rajt.:) Nagyon csendes,alig melegszik bár mondjuk a Lítium ionos akis csak 3 órát bír,de leginkább itthon használom és akkor hálózatba szokott menni. Meg áramszünetkor is marha jó,hogy minden lekapcs,de laptop megy tovább,csak a net szakad meg.
    Ami problémám volt vele,hogy nem lehetett felrakni rá az xp-t,ezért vista ment rá,de mostmár,ha lehetne se raknám rá azt. Aztán kicsit várni kell amíg betölti az oprendszert,kb.3 perc gondolom ez az aránylag kevés 512 ram miatt van,de ha elinult már gyors. Msn,net megy rajta,ami nekem kell ill. pókerezni szoktam(a PKR is jól megy rajt,ha valaki ismeri a termet) meg persze a jó öreg Runescape is elmegy,de valami izmosabb játékkal már nem hiszem,hogy bírna.Ezen egy kemény műanyag borítás van,eddig jól bírja még szerencsére nem esett le ám múltkor vittem be a szobába és véletlenül hozzácsaptam az ajtófélfához,de egy karcolás nélkül megúszta. Filmet lehet rajt nézni szvsz olyan 4 ember még tudja élvezni,de aki nagyon oldalról nézi az már nem biztos,hogy olyan jól látja. Fujitsu-Siemens Laptop RULEZ!!