• BlackRose
    #35
    Nem gondolod, hogy egyrészt azért nincs pénz mert azon a szeméten lehetetlen produktív lenni, lehetetlen pénzt keresni. Van egy amcsi mondás... "it's takas money to make money..." tök igaz, tőke nélkül nem lehet dolgozni, bár nem produktívan és ha sajnos ez az eset akkor keresni kell olyan munkahelyet ahol létezik tőke léteznek normális munkaeszközök, ha ez nincs akkor nincs is helyed a "munkahelyre", inkább magad dobj össze olyan ingyen szemetet és legyél saját gazdád. Nekem az életben mindenem megvan a munkára csak tőkém nincs elég (még mindég), kölcsönt nem szeretek venni ezért ott dolgozok ahol tőkét (munkaeszközöket) adnak nekem produktív munkáért (értékteremtésért) cserébe, ha meglesz a saját tőkém akkor saját céget alapítok mert akkor már minden tényező meglesz a sikeres munkához. Szóval azt nem tudom megérteni, hogy miért dolgozik valaki szemét gépen ha nem a saját gépe, keresni kell olyan munkahelyet ahol nem kihasználnak ocskavason hanem ahol produktív munkával értékteremtés a cél, ott a fizetés is sokkal jobb és az idegek sem mennek tönkre. Sok szerencsét.